Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Студентка на упражнения по математика. Ама те пустите първи час, рано-рано сутрин ... гледа момичето нещастно към драсканиците по дъската и нищо не вдява. По едно време на доцента започнало да му писва и замърморил:
    - Хайде колежке, не е толкова сложно, имате да разложите един квадратен тричлен само!
    Студентката го поглежда невярващо, прави ееееееееиий такива големи очи и замаяно си шепне:
    - тричлен ... квадратен .... разложа ... че то аз не мога даже да си го представя!
    Последно редактирано от Zahari007; 30-11-12, 17:59. Причина: Прав. грешка
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • От: Вицове

      ‎- Ало, муцка! Приятелят ми разбра ,че имам любовник и сега и двамата идват към мен, какво да правя? Дали да не звънна на мъжа ми!??;d;d

      Коментар


      • От: Вицове

        - Решил един да провери жена си, казал й, че отива на работа и се скрил под леглото... Жена му се обадила на любовника си, легнали в спалнята и тя му казала:
        - Васко, искам дете от теб...!
        - Ти добре ли си? Не те виждам да повиваш и да храниш деца...
        Жената за да му докаже, че може, го повила в чаршафа и отишла да търси биберон... Мъжът й в това време излязал изпод кревата и се навел над повития любовник, казвайки му:
        - АГУ , Васенце, АГУУУ....!
        След това спокойно отишъл при жена си в кухнята:
        - Трябва да преповиеш Васето, че се наака..

        ------------

        Мотивация в семейството : който свърши първи - мие чиниите!
        ------------
        Знаете ли, че циганите са измислили триатлона? Отиват на басейн пеша, а се връшат на колело...
        ------------
        Спортни новини: На последното международно състезание по ветроходство
        отборът на Нова Зеландия взе златото, отборът на Швейцария взе среброто, а отборът на Сомалия взе заложници...

        Коментар


        • От: Вицове

          Секретно разузнаване - NATO

          Секретно
          екз. единствен
          До контраадмирал Роджър Конър
          Норфолк.

          Отчет за извършена проверка



          Сър.

          Съгласно Ваше разпореждане от 15 юли 2002г. получих заповед да извърша учебно проникване на българска военна база и да предоставя на Вас снимки на склад за съхранение на тактически ракети тип Точка.
          Като напътствие Вие ми казахте:
          Стив, не се съмнявам във Вашата подготовка.
          Вие сам се равнявате на взвод морска пехота.
          Не давайте никакъв шанс на българите, на карта е поставена и честта на силите за специални операции.
          Имайте предвид че и български диверсант ще се опита да проникне в наша ракетна част.
          В града пристигнах с легендировка на богат английски турист и веднага почуствах зад себе си опашка. Агенти на един едър генерал с бръсната глава ми откраднаха още на летището куфара с личните вещи, тоалетни принадлежности и видеокамера на обща стойност 4500$.
          В тоалетната двама агенти под прикритието на гейове се опитаха да ме ограбят. В ръкопашния бой загубих зъба си с вградената инфрачервена камера и GPS на стойност 6300$ .
          Излизайки от тоалетната видях, че е съсипан и костюмът ми с антирадарно покритие на стойност 10000$.
          Намерих въпросната войнска част и маскирайки се, започнах да водя денонощно наблюдение, излизайки от укритието само през нощта.
          Около поделението беше опъната бодлива тел, около която бягаха кучета с неопределена порода. Те бяха невероятно зли, вечно гладни и хапеха всичко до което можеха да се докопат. Хранеха се с това което могат да докопат в отговорната си за пазене зона. С цел привличане, нееднократно се опитах да ги нахраня с мюсли и сух хамбургер от неприкосновения запас на морския пехотинец, но уви, те категорично отказаха да го вкусят. Предложения салам тип хамбургски местен на стойност 1,5$/ кг също отказаха. Когато Аз им демонстрирах яденето му те ме гледаха с мрачен интерес. И имаше защо. Получих силно натравяне сър.
          Представяте ли си сър да се нахрани с местен аборигенски салам капитан от морската пехота?
          Длъжен съм да ви доложа сър, че на четвъртия ден, впредвид обстоятелствата с натравянето, свърши запаса ми на американска тоалетна хартия, а походния биоклозет се препълни. Едва оживях, когато се свърши и походния дезодорант и от укритието ми се понесе зловоние от което бягаха и местните цигани.
          За целта се наложи да взема квартира под наем за 12$/ден и да се измия. Позвъних на жена си и и казах че много я обичам. Подключих се към местната телефонна централа с цел подслушване на телефонната линия на войнската част.
          Сър, аз отлично владея литературен български, но българските военни говорят на непонятен сленг, част от който дословно привеждам:
          - Господин капитан ебания фатмак пак е заебал службата и бичи карти някъде с други ебани фатмаци. Новобранките до един се се тръшнали по креватите и хъркат като рязани бургии.
          На което капитанът отговаря:
          - Лейтенант, бомбе недоклатено, ами ти какво правиш да ти го начукам в три ката???
          Направих извод че този сленг не се поддава на дешифровка.
          След крайно неудачния опит с телефона се върнах към кучетата като им предложих гъши дроб от 15$/кг.
          Изядоха го. Започнах да ги храня редовно. След два дни най съобразителното куче изрови дупка под бодливата тел и по следата ме намери в конспиративната квартира, като започна яростно да лае и да стърже по вратата.
          Не го пуснах от страх да не се демаскирам.
          Псето от яд се изходи пред вратата и се върна към местослужбата си. Лайната ги събрах всичките. Вечерта облякох суперкостюма тип Стелт и го натрих с кучешки лайна. Промъкнах се под бодливата тел.
          Кучетат ме подушиха и широкоотворили очи наблюдаваха придвижването на Голямата купчина.
          Веднага след кучешките къщички лежаха големи продълговати сандъци с руски надпис "Не открывать!Взрывоопасно!" и непознати символи и букви:
          от типа на УВО 91, УВО 93, УВО 98 .
          Покрай сандъците мирно спеше часови.
          Не го събудих.
          Отворих един сандък.
          Ракети!! Целите покрити с ръжда. Явно камуфлаж. А къде са истинските??
          За всеки случай поставих в сандъка снимка на Доналд Ръмсфелд.
          Затваряйки сандъка се закачих за гвоздей и скъсах суперкостюма.
          Събуди се часовия и извика:
          -Стой кой идва?!!
          Погледна ме, нарече ме глупак и че съм го изплашил и пак заспа.
          В далечината се виждаше ниско и ярко осветено с прожектори помещение.
          Пред него часови и сигнализация с бодлива тел.
          Това е.
          Елиминирах сигнализацията, светлината и часовия.
          Прекъсвайки проводника към видеокамерата забелязах, че проводника е само с обвивка без медна жица.
          Явно действат в автономен режим.
          Опитах се да разбия видеокамерата и след удара разбрах че това също е камуфлаж, защото тя беше дървена.
          Къде е истинската нямах време да търся.
          Пристъпих към вратата с електронна брава.
          Въведох код от лаптопа, бравата зазвъня, забръмча, от нея започна да бие ток, но не се отвори.
          Правилно ни говориха в академията в Норфолк че българската електроника не се поддава на логика.
          Докато се мъчех със бравата акумулаторите на лаптопа паднаха и се наложи да ги изхвърля(50$). И да се залепя за тавана.
          Чуха се стъпки на приближаващия часови.
          Той се приближи плътно и почука с приклад по електронната брава.
          - Кой е, мамка му? - се чу отвътре.
          - Аз съм бе педал.
          Врата се отвори.
          Всичко беше толкова просто като навигация по глоубмастер.
          Лепенките не издържаха на екстремалните условия на варосания с паяжна таван и аз паднах, разбивайки телефона за спътникова връзка и самото си ухо на обща стойност 3200$.
          Дочаках заминаването на часовия, от когото се носеше дъх на алкохол, явен признак за наличие на ракетно гориво.
          Почуках с крак по бравата.
          - Кой е пак бе мамка ви?!
          - Аз.
          -Кой си ти бе путка майна?
          След преминаването на непреводимия жаргон аз си спомних че в такива случай в академията са ни учили да говорим истината и казах:
          - Стив, от Уисконсин.
          Часовият се досети че зад врата е чужд човек и от любопитство отвори.
          Елиминирах часовия и се огледах.
          Голямо помещение без прозорци и вентилация и надпис "Артелно".
          Силно се носеше мирис на алкохол.
          На маста голяма чаша, пълна дополовината.
          Отворена консерва с надпис "Русенско варено".
          Чували с картофи. Навсякъде.
          Учил съм че алкохолът е ракетно гориво, но ракетите явно бяха скрити сред чували с картофи.
          Помирисах чашата и направих извод че това са точно ракети с малък обсег щом горивото се залива с чаши.
          Започнах да разхвърлям чувалите с картофи и намерих желязна туба с надпис "Медицински спирт".
          В това време на вратата се почука.
          - Кой е, мамка ви - попитах аз
          - Ние.
          Паролата беше неправилна.
          Не отворих. Пак почукаха.
          - Кой?
          - Aбе майна, отваряй, баба ти от мексико е.
          - Грешка, баба ми е родена в Айова.
          - Коой??
          - Отваряй бе бомбе, твойта мамка.
          Реших да ги примамя и отворих.
          В следващия момент ме тресна един юмрук и ми счупи носа (1000$).
          Съвзех се когато часовите ме изхвърляха през бодливата тел.
          Чух кодираните преговори на отдалечаващите се войници:
          - Абе, майна, отде се взе тоя битник, мамка му проста, облечен в полиетилен и овалян в кучешки лайна. Баси вонята. Ако фатмака разбере че е влизал в Артелното, освен 10 денонощия арест ще ни бъркат в задниците на цялата рота и познай, старите кучета ще ни пийнат мозъка.
          Болеше ме всичко.
          Суперкостюмът( 100 000$) беше скъсан о овалян в картофи. Наложи се да го закопая.
          На другия ден заемайки наблюдателния си пост забелязах тримата часови изпънати пред сандъците и един сержант им крещеше:
          До сега само снимки на голи жени намирах в сандъците а сега къв е тоя педераст, резбите ли обърнахте, мамка ви?

          Тъй като нямах сили да продължа операцията, преминах към вариант "Б" и се прибрах в базата.
          Всичко разходи по операцията: 530 246$
          Сър, пристигайки в Норфолк се запознах с отчета на диверсанта на разузнавателно управление към ГЩ на българската армия:
          Той в течение на четири седмици е разглеждал военната част през прозорците на близкия бар, и когато парите му свършили с последните 200$ се хванал на бас с един от американските охранители че не може да сложи фотографията на дядо си - артилерист от Виетнам на някоя от охраняваните ракети.
          Сержантът поставил снимката и за да вземе 200$ я документирал със снимка на ракетата.
          На следващия ден от разузнавателно управление позвънили в американската база да махнат фотографията от ракетата.

          Отчетът на българския диверсант изглежда така:

          200 $ - самата операция.
          100 $ - колата в която е спял понякога.
          900 $ - уиски
          200 $ - боб по мексикански
          5400$ - разходи по жени с леко поведение
          Общо: 6800$
          В заключение, сър считам, че нашите учения по оцеляване са съвършенно неефективни. Ние сме научени да ядем скакалци, змии, скорпиони и зелена трева. В България това го нямаше въпреки че търсих.
          Тоалетните ни не са в съответствие с бойните нужди.
          Във връзка с това моля да бъда изправен на двугодишни курсове в България.

          Ваш: капитан трети ранг Стив Маккинли.
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • Един оптимист казал на приятеля си:
            - Усмихни се, зарадвай се! Можеше и да е по-лошо.
            Онзи се усмихнал, зарадвал се, и наистина: станало по-лошо.

            - Мамо, гардеробът падна!
            - О, боже, трябва да кажем на баща ти!
            - А, той вече знае, под гардероба е.

            Влязъл човек в бар и попитал:
            - Какъв коктейл ще ми предложите?
            Барманът отговорил:
            - Ами, най-новия ни - едно, две, максимум три!
            - Какъв е този коктейл?
            - Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум три. После взимаш една чаша коняк, две, максимум три и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски - две -максимум три, и в тенджерката. После взимаш халба бира - две, е, максимум три и в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум .. три. След това веднага ставаш, и правиш крачка, две, максимум три!



            Няма страшни жени, има страхливи мъже!

            Като изпратиш глупака за бутилка , той понеже глупак, една и ще донесе !

            Преди да отваряш гардероба, по-добре е все пак първо да почукаш !

            Ако има секс-бомби , трябва да има и секс-убежища !

            Чистоплътност- това е чиста маса по чист обем.

            Мъжете обичат жени , жените обичат деца , децата обичат хамстери , а хамстерите никого не обичат !

            По молба на читателите нашият вестник ще излиза на ролка и без текст ...

            Аз не помня от този момент , от който не помня ...

            Момиче , вие сте такава разкошна , че ми е не рентабилно .

            Не се усмихвайте , от детство се страхувам от коне !..

            Изпитите няма да се състоят , всички билети са продадени!

            Жена ми не е французойка , един хулиган я е научил на това ...

            Излязох извън себе си , ще се върна след половин час .

            Ех, по-рано каква беше рибата ... Във водата без гащи не можеш да влезеш !..

            Аз пия само по две чашки- първа и няколко втори .


            В детската градина.
            - Деца, леличката си отива ,какво ще й кажете за довиждане?
            - СЛАВА БОГУ!

            -Скъпи , ще полудуваме ли малко?
            -Колата ли надраска или просто ти трябват пари?

            - Аня , защо плачеш?
            - Книгата е тъжна.
            - А каква е тази книга?
            - „Квантова оптика “.

            - Тате, имам една много добра новина за теб!
            - И каква е тя,сине?
            - Не напразно толкова години си плащал застраховката на колата!


            В голям град открили магазин, където всяка жена можела да си купи съпруг: Посещение САМО ВЕДНЪЖ! Шест етажа, продуктите се увеличават на всеки следващ етаж, без право да се връщаш, освен за да излезеш от магазина!
            И така, една жена влиза в магазина.

            На I етаж вижда табелка "Тези мъже имат добре платена работа". Продължава нагоре.

            ... На II етаж "Тези мъже имат добре платена работа и обичат децата".

            На III етаж: "Тези мъже имат добре платена работа, обичат децата и са красиви." Жената си казва "Ихаа!" обаче решава да продължи.

            На IV етаж чете: "Тези мъже имат добре платена работа, обичат децата, красиви са и помагат в домакинската работа. "Жената възкликва "О, боже! Едва издържам.", но все пак решава да се качи нагоре.

            На V етаж: "Тези мъже имат добре платена работа, обичат децата, красиви са, помагат в домакинската работа и са много романтични."

            Въпреки изкушението, жената все пак се качва на последния етаж.

            На VI етаж: "Вие сте посетителка номер 31 456 012. Тук няма изложени мъже. Този етаж съществува единствено като доказателство, че на жените не може да им се угоди. Благодарим, че посетихте Магазина за съпрузи!"


            Уважаеми госпожици
            Уважаеми госпожици, за да се измъкнете лесно от натрапниците с въпроса:
            - А какво ще правите довечера?
            Смело отговаряйте:
            - Към три часа ще ходя до кожно-венерическия, след това съм свободна!


            Тичал си зеления кон цял ден
            Тичал си зеления кон цял ден.Тичал,тичал и по едно време взело да се стъмва.
            Зеления кон тъкмо се чудел каде да пренощува и срещнал едно стадо с жълти коне и рекъл:
            -Добър вечер стадо жълти коне.
            -Добър вечер зелен кон.
            -Абе може ли да пренощувам при вас на ваща полянка.
            -Да ве може.
            -ОК ама да ме събудите рано,че имам важна работа в розовата планина
            -Добре бе няма проблем.
            Легнали си конете,на сутринта станали и зеления кон тръгнал.
            Тичал си зеления кон цял ден.Тичал,тичал и по едно време взело да се стъмва.
            Зеления кон тъкмо се чудел къде да пренощува и срещнал едно стадо със сини коне и рекъл:
            -Добър вечер стадо сини коне.
            -Добър вечер зелен кон.
            -Абе може ли да пренощувам при вас на ваща полянка.
            -Да ве може.
            -ОК ама да ме събудите рано,че имам важна работа в розовата планина
            -Добре бе няма проблем.
            Легнали си конете,на сутринта станали и зеления кон тръгнал.
            Тичал си зеления кон цял ден.Тичал,тичал и по едно време взело да се стъмва.
            Зеления кон тъкмо се чудел каде да пренощува и срещнал едно стадо с лилави коне и рекъл:
            -Добър вечер стадо лилави коне.
            -Добър вечер син кон.
            -Аа как ще съм син бе,аз съм зелен.
            -Как ще си зелен бе,я се виж,че си син.
            Коня се погледнал,плеснал се по челото и рекъл;
            -Е еее,еба тия са събудили друг кон.


            high-tech бар
            Един човек влиза в супер high-tech бар, където робот стои зад плота вместо барман. Отива човекът на бара, а роботът го пита:
            - Колко е Вашето IQ?.
            Човекът отговаря:
            - 150.
            ... Роботът веднага му сипва 16-годишно уиски и започва разговор за глобалното затопляне, интерференцията на заобикалящата среда, квантовата механика, нанотехнологиите и т.н. Човекът остава много впечатлен от вечерта и затова и на другата вечер решава да тества робота.
            Когато роботът го пита за неговото IQ, той казва 80. Веднага роботът му сервира бира и му говори за футбол, карти, любими ястия, жени и пр. Все така заинтригуван, човекът се връща на следващата вечер отново. Роботът го пита:
            - Колко е Вашето IQ?.
            А човекът отговаря:
            - Мисля, че е около 20.
            Тогава роботът му сервира една голяма чаша с Бургас 63 и го пита:
            - Е, значи пак ги избрахме същите в неделя, а?


            На този се смях доста :
            Виц за Юнга и Боцман

            Млад мъж постъпва на работа на презокеански кораб като юнга. Корабът тръгнал на път. На следващия ден, след като си свършил работа, юнгата излязъл да се поразходи по палубата. Гледа пред себе си, че боцманът се е облегнал на перилата и сладко си пуши от лулата.
            - Боцмане ще черпиш ли един тютюн – помолил се юнгата.
            - Нямаш проблеми новобранец – казал боцманът. – Ето ти малко тютюн от моята кутия. Свий си сам един фас.
            Юнгата си свил фас. Запалил го. Дръпнал си и свитки му излезли през очите. Закашлял се зверски. За малко да се задуши.
            - Боцмане, какво има в тоя тютюн? – кашляйки попитал юнгата.
            - Ти не знаеш ли?
            - Не.
            - Всеки морски вълк слага в тютюна си няколко косми от оная работа на любимата си. Така като пушиш през дългите месеци в океана постоянно си спомняш за нея.
            Юнгата помислил, че боцманът го е взел на подбив и решил да си отмъсти. Щом корабът акостирал в първото пристанище, юнгата изтичал до най-близкия магазин за тютюн. Купил за себе си качествен тютюн, а отделно купил по малко от най-гадните и долнопробни сортове. Забъркал една гадна смес.
            Добавил малко птичи лайна и сложил гадорията в една кутийка. На следващия ден юнгата гордо се разхожда по палубата и си пуши от своя тютюн. Кутийката с гадния тютюн си я бил скрил в пазвата.
            Гледа насреща си боцманът.
            - Ей, новобранец – казал боцманът. – Черпи един тютюн от твоя.
            - Нямаш проблем, боцмане – казал юнгата и извадил кутийката с гадния тютюн.
            Боцманът си натъпкал лулата. Запалил я. Дръпнал и лицето му станало зелено.
            - Какво има в твоя тютюн бе момче?
            - Как какво? Както обикновено. Косми от оная работа на любимата.
            Боцманът се доближил до юнгата и му казал на ухото:
            - Момче, скубал си космите много близо до задника.


            Заради равноправието, на същата улица открили магазин, където мъжете могат да си изберат и купят съпруга, по същите правила.

            На I етаж: "Жени, които обичат секса".

            На II етаж: "Жени, които обичат секса и имат пари".
            ...

            Досега никой не се е качвал от третия до шестия етаж...

            Изборите и ходенето в публичния дом
            Каква е разликата между изборите и ходенето в публичния дом?
            В публичния дом ти избираш, а после чукаш, когото си избрал.
            На изборите ти избираш, а после тези, които си избрал, чукат теб.
            Последно редактирано от Zahari007; 02-12-12, 14:44.
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Вицове

              Продавач на лотарийни билети:
              - Купете си билети, моля! Можете да спечелите милион!
              - Оставете ме на мира! Нищо не искам да печеля!
              - Ми ... имаме и такива билети!!!
              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

              Коментар


              • От: Вицове

                Тайните мечти на мъжете:
                1. Осми март да се премести на 29-ти Февруари - веднъж на 4 години се понася.
                2. Операциите за увеличаване на женския бюст да се плащат от Националната Здравна Каса и да са задължителни.
                3. За зачеване на дете да е нужно едновременното участие на един мъж и четири жени.
                4. За да се предпази партньорката от нежелнана бременност да е достатъчно да кръстосаш пръсти зад гърба си по време на акта.
                5. За да се избегнат обърквания всички жени да носят едно и също име.
                6. Всички жени да имат алергия към злато, диаманти и кожени палта.
                7. В носовете на жените да има филтри, прикриващи миризмите на алкохол, пот, лук и чесън.
                8. Банският костюм от две части да се счита за идеално облекло за бизнес-дамите (допустимо е и само бикини).
                9. За да се разкопчее сутиена да е достатъчно да се докосне (на произволно място).
                10. Чувалите с боклук сами да се изхвърлят - достатъчно да е да бъдат леко подритнати и да поемат към кофата.
                11. Поне веднъж в месеца всеки да има гарантирано от законодателството право да подпали офиса или поне да пребие шефа.
                12. Всички пътища да са магистрали и да нямат ограничение на скороста
                13. Мъжете също да могат да имат по няколко последователни оргазъма
                14. Капакът на тоалетната чиния да се вдига сам веднага щом станат от него.
                15. Във всеки бар да има задна стая с легла за хората които не смятат да се прибират в къщи.
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                  Трепереща блондинка влиза в секс магазин:
                  - Продавате ли вибратори?
                  - Да продаваме.
                  - А, знаете ли, как се спира?
                  Копчето на вибратора има 2 функции Fuck ON и Fuck OFF.
                  Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Нощно заведение. Мъж кани на танц младо момиче. Както са прегърнати, той й казва:
                    - Хубава си, супер тяло, хубави очи, ама имаш дъх сякаш някой е срал в устата ти!
                    Младежът получава плесница.
                    След половин час пак отива при нея:
                    - Извинявай! Аз наистина те харесвам!
                    - Благодаря!
                    - Ей, ама само да не беше дъха ти! Сякаш някой е срал в устата ти!
                    Отново плесница.
                    Младежът отива за съвет при бармана.
                    Бармана го скастря:
                    - Ти си голям тъпанар, бе! Как ще кажеш така да една жена!
                    - Ама то наистина мирише! Сякаш някой срал вътре в устата й!
                    - Гледай сега. Отиди пак при нея, извини й се, и я попитай: "Да не би да сте ходила на зъболекар?" Разбра ли?
                    - Окей! Ще опитам...
                    Отива пак при нея:
                    - Извинете, пак съм аз. Да не би да сте ходила днес на зъболекар?
                    - Да! - усмихва се момичето - Затова мирише. Сложиха ми мост!
                    - А, да, разбирам... И кой е срал под моста?

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      График на празниците през декември:
                      20 декември - подготовка за края на света
                      21 декември - начало на края на света
                      22 декември - официално празнуване на края на света
                      23 декември - край на края на света
                      24 декември - Бъдни вечер
                      25 декември - Коледа
                      26-31 декември - подготовка за Новогодишната нощ
                      31.12 - Нова година
                      3 януари 2013 - край на света по стар стил
                      Последно редактирано от Zahari007; 03-12-12, 10:16. Причина: Редакция
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Тече изпит. Студент не знае нищо и професорът решава да му пише двойка.
                        - Е, това е, – казва професорът – дайте си книжката.
                        - Почакайте – казва студентът – нека аз да ви задам един въпрос, ако ми отговорите – пишете ми двойка, ако не – тройка.
                        - Добре.
                        - Как са забива червей в земята?
                        - Не знам.
                        - Залива се с цимент и се забива.
                        - Добре, дайте си книжката.

                        На другия ден професорът вижда студента в института, отива при него и му казва:
                        - Дайте си книжката.

                        Поправя тройката на шестица и вади едно шоколадче.
                        - А това е от жена ми.
                        Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Стои си един програмист пред компютъра и си работи. По някое време се
                          звъни на вратата. Става, отваря, и какво да види - на прага стои Смъртта
                          с косата. . . Е, висока само 10 сантиметъра , но все пак доста страшна.
                          - Аммма аззз. . . как - как - во, азз съ - ъм - ъм м - млад още - заеква той.
                          - Не се стягай бе, не идвам за тебе, а за хард диска ти.
                          Последно редактирано от Zahari007; 03-12-12, 10:34. Причина: Оправяне на цвят
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Хванали македонец на българската граница - опитвал се да премине нелегално и сега го разпитват:
                            - Како се казуваш? - попитал българският митничар с лош македонски диалект.
                            - Я не се казувам - отговорил македонецът.
                            - Не се ли казуваш, бе?!
                            Бой... След малко:
                            - Како се казуваш?
                            - Я не се казувам.
                            - Не се ли казуваш, бе?!
                            Пак бой... Трети път:
                            - Како се казуваш?
                            - Я не се казувам!
                            Митничарите викнали преводач да го попита как се казва, че явно не разбира от бой. Преводачът:
                            - Како се казуваш?
                            Македонецът:
                            - Я не се казувам.
                            Преводачът:
                            - Еми Яне се казва човекът, к'во го биете..


                            Коментар


                            • Момче и момиче се возят в раздрънкана Жигула.
                              Момчето:
                              - Ако вдигна 200 километра, ще се съблечеш ли?
                              Момичето, гледайки раздрънканата Жигула, се съгласило. Момчето вдигнало 200 и момичето какво да прави се съблякло голо. Момчето се загледало в перфектното тяло на момичето и се блъснали в едно дърво. Момчето останало заклещено в колата и извикало на приятелката си:
                              - Иди да потърсиш помощ!
                              Момичето:
                              - Ами как, като съм чисто гола?
                              Момчето:
                              - Закрий си оная работа с обувката ми.
                              Отишло момичето на магистралата да търси помощ и един ТИР спрял.
                              Момичето:
                              - Моля ви, помогнете ми! Приятелят ми се заклещи!
                              Тираджията погледнал към обувката и казал:
                              - Ми, като гледам докъде е влезнал, едва ли ще мога да му помогна.
                              Kawasaki KX250F

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Дъщеря звъни на баща си:
                                - Тате, откраднаха ме и ме возят някъде в една кола.
                                Искат да ме омъжват, спасявай ме!!!
                                - В каква кола те возят, дъще?
                                - Прилича ми на Bentley Continental Turbo RT 2012 година.
                                - Бъди щастлива, дъще, ние с майка ти много се радваме за теб!



                                Говорят си две приятелки:
                                - Мъжете са много глупави!
                                Представи си само, всеки път, когато ми трябват пари,
                                правя скандал вкъщи и заплашвам, че ще замина при мама.
                                - И това действа?
                                - Разбира се, всеки път ми дава пари за билет.



                                В бара влиза посетител и моли бармана
                                да налее в 200 грамова чаша 300 грама уиски.
                                Барманът удивено:
                                - Това е невъзможно?
                                - Тогава ми сипете в две чаши по 150.
                                Барманът налива в две чаши по 150 грама.
                                Посетителят излива всичкото в 200 грамова чаша и го събира.
                                Барманът:
                                - Вие сте фокусник!
                                - Не, братле, фокусник си ти, аз съм данъчен инспектор!
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X