Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Късно през ноща, баща влиза с шут в стаята на 5 годишния си син и го изритва от леглото.
    - Ей, келеш! Да си пипал оная книжка? Кама Сутра?
    - Ъъъъ... да, тате.
    - А да си дорисувал нещо по картинките?
    - Ъъъъ ... да, тате.
    - А сега бягай оттатък да разплетеш майка си ...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • От: Вицове

      Американците за първи път кацат на Луната.Там те срещат извънземни и решават да им се представят:
      - Здравейте!Ние сме първите земни жители, кацнали на Луната!
      Лунетяните ги изгледали учудено и отговорили:
      - Глупости! Много преди вас кацна един друг земен кораб - бяло, зелено, червено, обаче се държаха много странно - чуха се някакви крясъци, блъскаха, тропаха, не можаха да си отворят вратата, чу се нещо за техника и за майка му и си отлетяха.

      Коментар


      • От: Вицове

        Симпозиум на хирурзите. Докладва англичанин:
        - При автомобилна катастрофа ми докараха пациент със счупени на няколко места крака. Какво съм шил, какво съм правил- сега е най-добрият футболист на Англия.
        Докладва французин:
        - При трудова злополука ми докараха мъж, с откъснат полов орган. Какво съм шил, какво съм правил- сега е най-добрият любовник на Франция.
        Докладва доктор Ганев:
        - При железопътна катастрофа ми докараха две уши и един задник. Какво съм шил, какво съм правил- сега ми е началник.



        Един се родил с каса бира вместо гъз. Лекарите казали, че нищо не може да се направи и човека така си и пораснал. След години случайно срещнал някакъв човек, който му казал, че във Варна еди къде си има някакъв знахар, който ще му помогне със сигурност. Отива човека при знахаря и му казал, че иска гъз вместо касата с бира. Знахаря му казал :
        - Това е много лесно, отиваш на плажа към 14:00, заравяш се целия в пясъка, само касата да е на слънце и точно за 2 часа е станала на гъз!

        Коментар


        • От: Вицове

          Намазал си Ванчо 1 филия с маргарин.Завъртял се да остави ножа и паднала филията,а Ванчо казал пу да му се незнае трябваше да я намажа от другата страна

          Коментар


          • От: Вицове

            Петка излиза от изпит по матаматика и Чапай пита:
            -ии кво?
            -ми въпроса бе: -колко прави една половинка плюс друга половинка.!
            -?
            -Вътрешния ми глас ми подсказваше, че е един литър водка...Ама не съм сигурен.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: Вицове

              В полицията: - Да, наистина подадох сигнал, че е изчезнала жена ми. Но не съм ви молил да я търсите

              Коментар


              • От: Вицове

                След лют семеен скандал, родителите на малкият Иванчо са се затворили в две различни стаи на семейният апртамент... Иванчо чука на вратата на стаята в която е майка му, и й казва:
                - Мамо, мамо, тате се е качил на парапета на балкона, и се готви да скочи надолу!
                Отвътре се чува ядосаният глас на майката:
                - Ходи на терасата и му кажи на тоя тъпак баща ти, че пак нещо не е разбрал! Сложила съм му рога, а не крила.
                Да не зависиш от "Органи" в България....

                Коментар


                • От: Вицове

                  Жена се обажда на мъжът си :
                  Той слуша известно време и казва!.....
                  -Мило , айде после ще ти звънна, че сега не мога да псувам ...


                  Две блондинки си говорят:
                  - Знаеш ли каква е разликата между киселото мляко и спермата?
                  - Ами не знам!
                  - Е, вземи опитай кисело мляко де....


                  Да не зависиш от "Органи" в България....

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Момиче, искате ли с мен да купонясате? Ще отидем на боулинг, после на ресторант, а след това на джакузи?
                    - Искам!
                    - А как се казвате?
                    - Пенка!
                    - Хмм... Значи, така, Пенке, програмата малко се променя:разходка, шкембе-чорба, душ!

                    Двама от забутано българско село отиват в Египет. Разбира се влизат и в Хеопспвата пирамида. В нея обаче е адски задух и колкото по-навътре влизат толкова по-задушно става...
                    Накая единия вече не издържа и вика на другия:
                    -Не мога повече, много задушно тука, аре пиши К.Р и да излизаме!

                    18+

                    Защо, правейки предложение, мъжът е на колене?
                    1) За да е на височината на целта.
                    2) За да се обръша директно, към това което иска.
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      An American:
                      – We have Obama, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash.
                      A Bulgarian:
                      – We have Borisov, no wonder, no hope and no cash.

                      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Малко индианче пита баща си:
                        - Тате, защо кака се казва Голямата скала?
                        - Защото беше зачената на една голя-а-ама скала.
                        - А защо батко се казва Белият дъб?
                        - Защото беше заченат под един бял дъб. Разбра ли сега, Скъсана гумичка?
                        Да не зависиш от "Органи" в България....

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          В завод за алкохол умира щатният дегустатор и пускат обява, че търсят нов. Явява се алкохолик, окъсан, мърляв... Директорът на завода се чуди как да го отпрати. Правят му тест. Дават му чаша, той отпива и казва:
                          - Червено вино, мускат, тригодишно, северен склон, отлежало в метални цистерни.
                          - Правилно.
                          Друга чаша.
                          - Червено, каберне, осем години, югозападен склон, дъбови бъчви.
                          - Правилно.
                          Директорът се вижда в чудо и намигва на секретарката си да направи нещо. Тя носи чаша с урина. Алкохоликът отпива:
                          - Блондинка, 26-годишна, бременна в третия месец. И ако не ме вземете на работа, ще кажа кой е бащата!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Иванчо влиза в стаята и заварва баща си да си слага презерватив. Сконфузен, баща му се прави че търси нещо под дивана.
                            Иванчо: – Тате, какво правиш?
                            Бащата: – Абе не'къв плъх се е заврел под дивана…
                            Иванчо: – И к'во, ше го е**ш ли?


                            Да не зависиш от "Органи" в България....

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Манго и Айшето били много бедни,ама нищичко си нямали.
                              Прибира се обаче един ден Манго от джоп пазар и що да види,в катуна
                              плазма.
                              -Абе Айше,откъде ма
                              -А Манго от тотото.
                              След някой ден ,а хладилник ,а секция,а пералня,че накрая и мерцедес
                              И къде ,къде ,а да идат на море като белите хора.Тъй ама Айшето тръгнала да се къпи,и Манго и подвикна по едно време
                              -Оу,Айшо,я внимавай ма,ша удавиш тотото ма...


                              LZ1ZAH

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Мутра карала новото си BMW. Стигнала до жп линия и си казала: “Какъв хубав път! Я, да тръгна аз по него.” Не щеш ли, срещу него – влак. Мутрата - нали е с BMW! - натиснала газта и право срещу влака. Влакът обаче не спрял и нашият човек в последния момент изскочил от BMW-то.
                                След време отишъл при свой приятел на гости. Приятелят му сложил чайник на печката. Когато водата завряла, чайникът засвирил. Тогава мутрата скокнала, взела една бухалка и бой, бой, бой по съдинката. Успокоил се, чак когато чайникът вече не приличал на нищо и обяснил:
                                - Тия трябва от малки да ги трепеш, че като пораснат - големи гадове стават

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X