Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Поглед чрез географията върху етапите в живота на жената и мъжа. Моля дамите да не го вземат много на сериозно - описанията са интересни. А за мъжа определението е кратко, но доста вярно.
    Жената:
    Между 18 и 20 жената е като Африка. Полу-открита, полу-дива, натурално красива, с плодородни низини и висоти.
    Между 21 и 30 жената е като Англия. Добре разработена и отворена за търговия, особено за някой, плащащ в брой.
    Между 31 и 35 жената е като Индия. Много гореща, релаксирала и убедена в собствената си красота.
    Между 36 и 40 жената е като Франция. Остаряваща благородно, но все още топла и желано място за посещение.
    Между 41 и 50 жената е като Югославия. Загубила войната, раздирана от грешки в миналото. Необходима е огромна реконструкция.
    Между 51 и 60 жената е като Русия. Много широка и с неохраняеми граници. Студеният климат отдалечава хората.
    Между 61 и 70 жената е като Монголия. Велико минало, но без бъдеще.
    След 70 жената е като Афганистан. Всеки знае къде е, но никой не иска да отиде.

    МЪЖА
    Между 15 и 90 мъжа е като САЩ …
    Управлява се от пенис.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • От: Вицове

      В крак с днешният празник, поне единият де

      В магазина:
      - Дайте ми онзи червен плюшен г*з.
      - Но, господине, това е сърце!
      - Госпожо, аз съм кардиолог от 20 години и знам как изглежда сърцето, така че дайте ми онзи червен плюшен г*з!
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • От: Вицове

        Гъзар и скръндза са в пустинята. Скръндзата има шише вода.
        Гъзарят:
        - Моля те, дай вода!
        Скръндзата:
        - Не!
        Минават няколко часа в молене и най-накрая Скръндзата се съгласил. Отсипал 2 капки...
        Гъзарят (зализвайки косата си):
        - Ей че съм готин, бе!
        First Man, then Machine!
        Lada Niva
        Honda XR 400

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
          В крак с днешният празник, поне единият де

          В магазина:
          - Дайте ми онзи червен плюшен г*з.
          - Но, господине, това е сърце!
          - Госпожо, аз съм кардиолог от 20 години и знам как изглежда сърцето, така че дайте ми онзи червен плюшен г*з!
          Още един по повод същия празник:

          Кръчмата "Сам дойдох". Масичките са окупирани от шумни компании от традиционалисти, празнуващи Трифон Зарезан. На съседната маса едно момче поръчва за пореден път със замах две кани вино. Приятелката му го дръпва за ръкава и проточва с глезен глас:
          - Милооо, ама нали знаеш, че днес има и друг празник...
          - Ей, верно бе - плясва се по челото младежът и допълва поръчката:
          - Две кани вино и порция СЪРЧИЦА!
          LZ1DWW

          Коментар


          • От: Вицове

            Терорист от Ал Кайда изпратил пари за дарение на домове за деца-сираци в България. Пъкленият му план обаче включвал и прах Антракс поръсен по банкнотите. В резултат са загинали 10 общински съветници, 3 кмета, 15 депутата, 2 министри и няколко души от обслужващия персонал. "Като по чудо" пострадали деца няма...

            Коментар


            • От: Вицове

              Един циганин и един мазохист стоят в една килия и по едно време мазохиста си реже единия пръст и го хвърля на вън,след известно време мазохиста реже втори пръст и пак го хвърля на вън, изведнъж си реже цялата китка и я хвърля а циганина му казва:
              - Абе батка, ти много хитро се изнасяш бе!
              LZ1ZAH

              Коментар


              • От: Вицове

                В пернишки магазин: - Какво ще обичате, господине? - Ами търся си анцуг. - Какъв да бъде – за всеки ден или за сватба?
                First Man, then Machine!
                Lada Niva
                Honda XR 400

                Коментар


                • От: Вицове

                  Полицията в София търси сериен изнасилвач. Подадох молба, но се оказа, че това не било обява за работа
                  Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                  Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    От гр. Х изпращат съобщение към София: "Моля, изпратете гражданска отбрана, да ни спаси от бездомните кучета, плъзнали по градо!" От София отговорили: "Веднага изпращаме 3 мобилни групи за кастриране на бездомни кучета." От гр. Х отвръщат: "Вие не ни разбрахте, они не ни e**т, они ни апат!!!!"
                    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Перничанин сваля софиянка.
                      Качват се у тях за "по кафе", тя се съблича гола и ляга:
                      - Аааа, нема ми ги играеш теа номера, обуичай се и се съпротивуявай!
                      LZ1ZAH

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Македонски , много сладко звучат. Много им се кефя.
                        ===========================================
                        Заљубена девојка праќа СМС со многу љубов на мобилниот телефон на својот сакан:
                        Љубов моја,
                        Ако спиеш, прати ми го твојот сон,
                        Ако се смееш, прати ми ја твојата насмевка,
                        Ако пак плачеш, прати ми ги твојте солзи. ………
                        Те Сакам!

                        Дечкото одговара:
                        Љубов моја,
                        Серам….
                        Што да ти пратам??
                        Уморените коне не ги убиват , нали ??

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          ISAF - International Security Assistance Force
                          ISAF - I Saw Americans Fighting


                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Гледам отгоре тече някаква реклама - "Какво следваш - разума или сърцето си?" Подсети ме за една мъдра мисъл прочетена някъде : "Независимо от това дали следваш разума или сърцето си - в крайна сметка преследваш целта посочена от пениса ти!"
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              За рождения ден на баща си Иванчо му подарява тиранти.
                              -Благодаря!-казва трогнат бащата.
                              -А от къде ти хрумна точно това да ми подариш?
                              -За да не ползваш колана,когато ми видиш бележника.
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • Re: Вицове

                                В каква поза се прави секс в ГАЗ "69"
                                Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X