Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Един рицар всяка сутрин яздел коня си в близката гора. Така се случило, че една прекрасна млада дама започнала да разхожда къченцето си по същото време в същата гора. Влюбил се рицарят, и много искал да прави секс с дамата. Но му било неудобно да я заговори. Всеки ден се мъчел, но все не можел да започне пръв.
    Накрая решил да боядиса коня си зелен. И когато дамата го попита защо конят му е зелен-той ще и каже" Искам да правя секс с Вас...
    Боядисал коня в най-тревното зелено което намерил, и влязъл в гората. Когато се срещнали с дамата тя му казала:
    -Рицарю, искам да правя секс с Вас!
    -Ъъъъ, да ама конят ми е зелен
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Вицове

      - Има ли хапчета против глад?
      - Да, но са много големи.
      - Нищо, как се наричат?
      - Кюфтета.

      Коментар


      • От: Вицове

        Напишете в гугъл how to find chuck norris и се чувствайте късметлия
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • От: Вицове

          Двама милиционери ходят по улиците и виждат табела: "Педикюр, маникюр".
          - Кире, какво е това, бе?
          - Не знам, ама влизам да пробвам.
          Пешо продължил да обикаля. Момичето в салона, като видяло младо, здраво, хубаво момче, сложила го да легне и го изчукала. После му направила маникюр. След няколко дни двамата милиционери пак са патрул. Онзи пита:
          - Кире, и какво е това педикюр, маникюр?
          - Абе курвенски работи. Първо ти насажда срамни буби, после ти изрязва ноктите дълбоко да не можеш да се чешеш.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: Вицове

            Един сляп човек отишъл на плаж. По едно време извадил една секс кукла и започнал да я надува.
            Дошъл спасителя и му направил забележка:
            - Господине, не можете да правите това!
            - Ама какво правя?
            - Надувате секс кукла!
            - Така ли! Че аз цяла зима лодката ли съм чу _ _ л?!
            Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

            Коментар


            • От: Вицове

              Пияни рибари през нощта хванали русалка. На сутринта се оказало, че това е сом, и всички много се срамували...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: Вицове

                Две баби си говорят: " тази днешната младеж незнае що е срам! Вървят по улиците хванати за ръце, прегръщат се, целуват се, срам незнаят какво е. А ние, едно време...той ме погледне, аз го погледна, той ме погледне, аз го погледна, па като го хвана за оная работа...тогава да видиш какво е срам!!!
                Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Пияница се качва на такси на Автогарата.
                  Пияницата:
                  - До автогарата, моля!
                  Таксиджията:
                  - Но ние вече сме там господине.
                  Пияницата:
                  - И другия път да не караш толкова бързо, че ми стана лошо!
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    В класа на Иванчо дошла нова учителка. Имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската.
                    Иванчо се изхилил гадно:
                    - Я, госпожата нарисува к*р!
                    Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора.
                    Директорът влетял разярен в класната стая.
                    ...- Пак ли вие, бе хулигани, всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарисува тоя к*р на дъската?

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Лотар Матеус отишъл при Боби Михайлов за съвет: - Препоръчай ми някой за помощник-треньор, който много добре познава българските футболисти. - Николета Лозанова - казал Боби Михайлов.
                      В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Софийски зет завел болната си тъща на лекар. След като тъщата излязла от кабинета, зетят тактично влязъл да се поинтересува за здравето й.
                        - Докторе, има ли надежда?
                        - Няма синко, няма? - въздъхнал лекарят съчувствено - това е само настинка!
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Две баби се разхождали из парка и попаднали на използван презерватив. Едната го побутнала с бастуна, обърнала го насам-натам, и попитала:
                          -Ма Пено, квой туй ма?
                          -Аз де да знам ма Сийке, не съм виждала таквоз нещо...
                          Умувалиу бабите какво може да е, и по едно време минало едно младо момиче.
                          -Чакай баби да те питаме, това какво нещо е, че не можем да го разберем...
                          -Това е таковааа... като правим секс с мъжете-после това остава, и го изхвърляме...
                          -Оооо, едно време и ние правехме секс, ама не ги деряхме...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Василий Иванич, кобилата Ви роди кентавърче ...
                            - Петка, ш'та разстрелям ...

                            -----


                            В неголям ресторант влиза човек с автомат и крясва:
                            - Тука има ли гейове? Сега ще ги избия всичките!
                            Отговарят му:
                            - Няма тук гейове...
                            - Не вярвам! Всички да си извадят оная работа и да я сложат на масата!
                            Изплашените посетители свалят гащите, вадят си атрибутите и ги слагат на масата.
                            В този момент в ресторанта влиза някакъв хомосексуалист:
                            - Охоооо, днеска какво? Шведска маса ли имаме?

                            -----


                            Един прилеп, както си летял се шибнал в една стена. Станал, отупал се и си рекъл: "Ше ся утрепя някъде с тоя уокмен..."


                            -----

                            - Келнер, в супата ми има муха!
                            - Една такава голяма и синя?
                            - Да.
                            - Слава богу! Изтормози ни всичките от сутринта.

                            -----

                            Лиса гони Зайко през гората... Бяга той на зиг-заг, едва и се изплъзва и лисана се заклещва между две дървета. С думите "Ох, на батя-я-я, к'ва сопа ще ти ударя сега" Зайко "опрашва" кума Лиса. Тъкмо да си тръгва и Вълчо втренчва гладен поглед в него.
                            - Чакай, бай Вълчо, остави ме мен, ами виж Лиса ей там в храсталака. Отиди и удари една сопа.
                            Отива Вълчо и се връща ухилен до ушите. Тъкмо палят по цигара със Зайо и насреща им Мечо.
                            - Бързай Мечо, докато Лиса не се е измъкнала... ей там сред храстите е, отиди и удари една сопа.
                            Отива Мечо и след малко се връща...
                            - Сопа не намерих ама и напълних гъ*а със шишарки...
                            Пътят е целта.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Три блондинки решили да се явят на изпит за детективи. Един от детективите им казал:
                              - Сега ще ви покажа една снимка, а вие ще ми кажете как ще я разпознаете в тълпата.
                              Първата казала:
                              - Емиии, има само едно око.
                              - Не, просто той е в профил.
                              Показал я на втората и тя казала:
                              - Има едно ухо…
                              - Колко пъти да ви казвам, че той е в профил.
                              Тогава третата блондинка казала:
                              - Носи лещи.
                              Детективът погледнал снимката и казал:
                              - Верно бе, как позна?
                              - Човек с едно око и едно ухо, не може да носи очила.
                              В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X