Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Щатите. Журналист пита десетима минувача:
    "Какво ще направите, ако разберете, че един от приятелите ви е хомо сапиенс?
    9 от 10 отговориха приблизително така:
    - аз такива приятели нямам
    - ще спра да общувам с него
    - ще забраня на семейството си да общува с него
    и т.н.
    И само един каза, че хомо сапиенс - това е разумен човек, разказа за еволюцията на човека (неандерталци,
    кроманьонци и т.н.) и после каза на български: Българи, здравейте!

    Коментар


    • От: Вицове

      Орбитална космическа станция. До люка космонавт, екипиран в тежък скафандър за работа в открития Космос, въжета, осигуровки... и блъска бясно по люка:
      - Отваряй бе идиот! Ей сега като влезна, ще ти дам аз на тебе едно "Кой чука"!

      ................

      Бабичка на преглед при лекаря. Слуша доктора, чеше се по главата, праща я на ЕКГ, гледа, мисли и накрая с възможно най-мекия тон съобщава:
      - Виж, бабче, слабо ти е сърцето. Знам, че живееш в голяма къша и все гледаш да ошеташ, но послушай ме, поне две седмици не се качвай по стълбите.

      Минават две седмици, бабето на контролен преглед. Доктора, доволен от резултатите, бодро заявява:

      - Ето на, сърцето ти вече е по-добре.
      - Докторе, а може ли вече да се качвам по стълбата на втория етаж?
      - Може, бабче, може, само полекичка.
      - Уф, благодаря ти чедо! Че ми писна две седмици да се катеря по водосточната тръба...
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Вицове

        Из дневника гусарского полка. День первый. Приехали в дерев-
        ню, расквартировались. Выебали всех баб и выпили все шампанс-
        кое. День второй. Выебали весь крупно-рогатый скот и выпили
        весь самогон. День третий. Выпили все, что горит и выебали
        все, что движется. День четвертый - приехал Поручик Ржевский!
        Ну, тут такой разврат начался !!!

        Коментар


        • От: Вицове

          Поздрав за ловджийте, сезона наближава:

          Промъква се един ловец през блатото, разгръща поредните тръстики и вижда дива патица - невероятно едър мъжкар, седи си кротко във водата. Тъъъъъъкмо подава напред двуцевката и патока му маха с крило, демек "чакай малко!"
          Ловеца се опулил, отпуска чифтето и шепнейки пита:
          - К'во става?
          - Шаран!
          - Ъ?!? Кълве ли??
          - Не бе. Духа ми!

          ..............

          Влиза някакъв при прокурора и пита:
          - Колко е присъдата за предумишлено убийство?
          Прокурора направо подскача, но за всеки случай уточнява:
          - Що, кого си убил?
          - А, още никого, но съм решил да трепя тъщата.
          Прокурора се отпуска на стола, проверява дали магнитофона е изключен, и прошепва:
          - Ако "отпишеш" и моята, гарантирам ти една година ... УСЛОВНО!
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Вицове

            Семеен мъж се прибира след 6 месечен гурбет. Накупил подаръци за жената, за децата, няма свободна ръка, та е захапал един прекрасен букет с цветя... Седи пред вратата и се чуди как да натисне звънеца. От съседния апартамент се подава съседката и му казва:
            - С рогата съседе, с рогата...!

            Коментар


            • От: Вицове

              - Жена , дай една биричка да изпия за бъбреците...
              - Жена , дай една мастичка да изпия за стомаха..
              - Жена , дай една чаша вино за кръвообращението..
              - Жена , дай едно уиски за съцето..
              - Абе жена ай стига с тия лекарства , дай ми да изпия една ракия


              Лети си апетитна птица във въздуха...."кък , кък , кък , кък ,кък , кък..." , от храстите пушка....БААМ и доволен глас - Със зеле кък
              "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
              "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

              Коментар


              • От: Вицове

                МВР - Муфтим Ви Редовно
                ГЕРБ - Големци се Ебават с Република България
                БДЖ - Боже Докарай ме Жив
                ПИРЕОС - Приказните Истории РЕдовно Отмъкват Спестяванията
                НБУ - На Базик Успях
                ЧЕЗ - Често Електрозахранването Замира
                КАТ - Кинти,Aко не Тупалка

                Петнадесетгодишен си купува презерватив:
                - Ще вечерям в дома на приятелката ми - оправдава се пред аптекаря - и никога не се знае, току виж, стане заварката.
                След пет минути отново се връща в аптеката и иска още един презерватив:
                - Сетих се, че сестра и ще бъде там... а е много красива! Може да се заинтересува от мене... мисля, че е по-добре да съм запасен!
                Връща се след малко:
                - Знаете ли, обмислих и реших, че ще е по-хубаво да взема още един. Чух, че майка й харесвала млади момчета и кой знае дали няма да се заинтересува от мене.
                На вечерята у приятелката край масата е събрано цялото семейство, момчето зъб не обелва. Момичето:
                - Ама, мили! Ти дума не продума! Не знаех, че си толкова срамежлив!
                - Аз пък не знаех, че баща ти е аптекар!

                Един мъж провесва тъща си през терасата. Тя започва да му се моли. Той и казва така:
                -Слушай! Тодор обеси ли тъща си?
                -Обеси я! - отговорила тъщата.
                -А Евгени застреля ли тъща си?
                -Застреля я! - потвърдила отново тъщата. А мъжът й казва:
                -А виж аз колко съм милостив с теб - просто те пускам и ти казвам "Живей!".
                Последно редактирано от Zahari007; 02-08-11, 10:10.
                LZ1ZAH

                Коментар


                • От: Вицове

                  - Какво е наносекунда?
                  - Интервалът от време между светването на зелената светлина на светофара и сигнала от клаксона на пернишкия голфаджия зад теб.

                  В магазин за авточасти:
                  - Имате ли резервни части за руски коли?
                  - Какво ви трябва?
                  - Десетсантиметрови пирони…

                  Лети самолет над океана. Изведнъж става авария и самолетът започва да пада. Командирът на полета казва на стюардесата:
                  - Отиди отзад в салона и успокой пътниците…
                  Стюардесата отива при пътниците, взема микрофона и обявява:
                  - Уважаеми пасажери. Нашият самолет ще извърши пробно приземяване на вода, след което полетът ни ще продължи.
                  Пада самолетът в океана и потъва. Над водата изплуват само двама пътници. Единият се оглежда наоколо и пита другия:
                  - Абе, аз нещо не разбрах. Ква беше тая простотия. Те кво, излетяха, а нас ни оставиха, а?

                  Защо циганинът като си ляга, слага два камъка до възглавницата?
                  Единият - за да угаси лампата, а другият - да провери дали е затворил прозореца.
                  "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
                  "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Маска за лице с краставица:
                    Взема се средно голяма краставица, обелва се и се нарязва на кръгчета.
                    Залива се с 2 супени лъжици олио и оцет.
                    Краставицата се изяжда с чаша сливова ракия... Лицето се разтяга в блажена усмивка, поруменява ,и се освежава.
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Най-страшния звяр - жена на диета и в цикъл, мъчейки се да спре цигарите ...
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Колко дини може да носи едновременно един арменец?
                        Отговор: Три. Две под мишниците и една на оная си работа.
                        Колко дини може да носи един грузинец?
                        Отговор: Пет. Две под мишниците си и един арменец с три дини на оная си работа...

                        Всички герои и персонажи са случайно избрани
                        LZ1DWW

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Как псуват джедаите ?
                          - Нека майка ти бъде с мен !

                          -----------------------------------


                          Попитали радио Ереван къде са най-грозните жени на света. След подозрително дълго мълчание радиото отговорило:
                          - Да, ама пък имаме много хубави коняци.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от Jamo Преглед на мнение
                            - Какво е наносекунда?
                            - Интервалът от време между светването на зелената светлина на светофара и сигнала от клаксона на пернишкия голфаджия зад теб.
                            С развитието на технологиите и модернизацията от Голф2 на Голф 4 , времето за реакция е сведено до 1 пикосекунда...

                            * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

                            Чукотски хакери решили да проникнат в мрежата. Първите 10 загинали - 220V не е шега работа.

                            * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

                            Какво прави циганин на олимпиада?
                            Смърди на 100м.

                            * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

                            От какво е била създадена първата жена?
                            От първата девойка.

                            * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

                            Монтьорска мъдрост: Ако от УАЗ-ка не капе масло, значи масло в УАЗ-ката няма.

                            Народна мъдрост: в семейство, в което майката готви зле, кучето страда от затлъстяване.

                            * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

                            Имидж-мейкърите на Лили Иванова решили да я вкарат в час с новите тендеции в музикалния бранш... Вече ще се казва Лейди Баба...

                            * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

                            Програмист се обажда в библиотеката:
                            - Здравейте, може ли Катя?
                            - В архива е.
                            - Разархивирайте я, моля. Спешно ми трябва!

                            * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

                            Иванчо имаше странна болест - когато запалеше цигара пред баща си, почваше да му тече кръв от носа

                            * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

                            20 процента от мъжете след секс пушат цигара на балкона, 20 процента след секс лягат да спят, а 60 процента от мъжете натискат Alt+F4...

                            * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                              Монтьорска мъдрост: Ако от УАЗ-ка не капе масло, значи масло в УАЗ-ката няма.
                              От УАЗ-а не тече масло. Той просто си маркира територия.
                              LZ1DWW

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X