Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    В един пустинен гарнизон дошъл нов главнокомандващ. Бил много строг и веднага поискал да се направи инвентаризация. Всичко изрядно, но само една стая не му отворили.
    -Какво има тук?
    -Миии ... ннищо г-н Генерал!
    Главнокомандващият се зачудил и заповядал веднага да я отключат. Какво да види вътре, една камила. Попитал за какво им е камилата. Офицерът отговорил смутено:
    -Ами като ни се прииска жена.....
    Главнокомандващият се възмутил и заповядал веднага да я махнат.
    Минали два, три месеца и един ден извикал същия офицер и го попитал къде е камилата. Офицерът си признал, че не е махнал камилата. Главнокомандващият взел ключа за стаята с камилата.
    На другя ден:
    -А как точно го правите с камилата, мен ме наплю целия докато вършим работата.
    -Ами много лесно г-н Генерал, когато ни се прииска качваме се на камилата и тъгъдък-тъгъдък ... на 30 км. има публичен дом.
    Biagini Passo Powered By VW Syncro

    Коментар


    • От: Вицове

      Две жадни костенурки се разхождат в пустинята и изведнъж стигат до един оазис.Напили се с вода и едната казала на другата :
      - Я извади термосите да ги напълниме с вода да имаме за поизпът.-а другата отоворила че забравила да ги вземе.Карали се те викали си и накрая едната предложила:
      - Ще се върна да ги взема но само при едно условие-да не докосваш водата докато не се върна. Съгласила се тя и почнала да чака.Минали година,две,три и на петата година костенурката не издържала .Таман да посегне да пийне една глътка вода и другата изкочила от храстите и казала:
      -Аааааа ако ще се лъжиме аз въобще да не тръгвам.

      Коментар


      • От: Вицове

        Катаджии спряли един поп с моторче и му казали:
        - Дядо попе, дай да видим дали всичко ти е наред!
        - Добре. - казал попа.
        Катаджиите проверили книжката на попа, но всичко било наред.
        - Дядо попе, защо всичко ти е наред?
        - Защото Господ е с мен!
        - А - а - а! Значи на моторче за един се возите двама! Глоба!

        Коментар


        • От: Вицове

          В първата си брачна нощ двама младоженци бавно се съблекли и нервно седнали в срещуположните краища на леглото. Той се ужасявал, че тя ще научи за отвратително вонящите му крака, докато тя се бояла, че той ще узнае за лошия й дъх.
          След известно време булката най-после събрала смелост да се доближи до младоженеца и се навела към него. Но преди да успее да каже нещо, той я изпреварил.
          - Трябва да ти призная нещо.
          -И аз.
          - Не е нужно да ми казваш - отвърнал младоженецът. - Знам. Изяла си ми чорапите.

          LZ1ZAH

          Коментар


          • От: Вицове

            Счетоводител отишъл при поп да се изповядва:
            -Дядо попе,голям грях направих!
            Кажи чедо?
            -Излъгах данъчните!
            -Това не е грях,това е чудо!

            Малкият Иванчо пита учителката:
            -Госпожо,децата може ли да имат деца?
            Учителката отговаря:
            -Иванчо,това е невъзможно!
            Иванчо се обърнал към Марийка:
            -И от какво те е страх ма...
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Вицове

              "Веселин Маринов ще изнесе благотворителен концерт
              в помощ на пострадалите
              от
              предишния концерт на Веселин Маринов"
              "Успехът се състои в това да вървиш от една грешка към друга, без да губиш ентусиазъм."
              сър Уинстън Чърчил

              Коментар


              • От: Вицове

                Върви си слепец из овошна градина и събира ябулки от земята.Хваща ябълка , опипва я хубаво и слага в торбата.Продължава нататък-ябълка,опипва и в торбата.Продължава , опипва-тестиси !?!?!?(абе направо ташаци) .Стиска ги леко и пита
                - Кой е това?
                -.........(тишина)
                Стиска по-силно и пита.
                -Кой е това?
                -............
                Влага и малко старание в стискането(само си го представете) и пак пита
                -Кой е това
                -П...еее...дд..ро.
                –Кой Педро?
                -..............
                Тука вече стиска с две ръце.
                -Кой Педро?
                -Н..е...ммм.ияя...т П...еее...дд..ро.
                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                Mark Twain
                СтоЕнчA

                Коментар


                • От: Вицове

                  Влиза мъж в магазин, гледа цигари, на които има надпис: "Пушенето убива!". Възмутен иска книгата за оплаквания, продавачът го пита какъв проблема, а мъжа:
                  - Вече пета година купувам на жената цигари, а тя все още е жива.



                  Един новинарски: Данъчни откриха криене на обороти по Черноморието, след това откриха и топлата вода и си измиха ръцете за добре свършената работа.
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Мъж и жена седят и си говорят по едно време мъжът пита: -скъпа, кажи ми нещо което едновременно ще ме натъжи и развесели жената отговорила: -ми скъпи твоя е най голям от на приятелите ти!

                    В началото любовта е химия.
                    След това един доста дълъг период е математика.
                    Накрая вече е история.

                    На гости сме на един съседи. Телевизорът бръчми за фон. По някое време пускат рекламата “Пиратството ограбва”. Осемгодишния Христо се обажда небрежно:
                    - И топлофикация!
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Напомняща бележка на младо момче за рождения ден на пиятелката му.
                      "Да купя на дзверо плюшен гад"
                      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                      Mark Twain
                      СтоЕнчA

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Извинявам се за добавката
                        Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                        Мъж и жена седят и си говорят по едно време мъжът пита: -скъпа, кажи ми нещо което едновременно ще ме натъжи и развесели жената отговорила: -ми скъпи твоя е най голям от на приятелите ти!
                        Ей това се казва Пирова победа

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Двама приятели се срещат и се разпитват за семействата:
                          - Какво прави дъщеря ти?
                          - Дъщеря ми работи наистина много, издигна се в работата, стана зам.-директор, купи си две коли, апартамент, вила на морето. Твоята какво прави?
                          - Абе и моята курва стана, обаче аз не мога да го разкажа така хубаво като тебе.
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Две блондинки си говорят.
                            -Скъпа вчера си направих тест за бременност.
                            -Ауу горката! А трудни ли бяха въпросите?

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              В една стая брюнетка, червенокоса и блондинка - питат ги каква е вероятността като излизат от стаята да срещнат динозавър.
                              брюнетката отговаря че, няма такава вероятност защото динозаврите са изчезнали преди милиони години
                              червенокоса отговаря че, въпреки че динозаври не се срещат от много одавна, някаде на планетата може някой или няколко вида да са се запазили и да продължават да съществуват така че процента би бил 0.0001%
                              блондинка отговаря - 50/50 , или ще срещна, или няма

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X