Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име-1.jpg
Прегледи:313
Размер:146.8 КБ
ID:6918273
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • Според мен по-честно щеше да бъде да се остави класирането от 56та обиколка.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • За мен решението за последния старт беше изключително тъпо. Можеше да стартират зад кола за сигурност и нямаше да стане такава патаклама. При втория старт имаше още половин състезание и старта протече нормално, но при оставащи 2 обиколки всички се юрнаха ва банк, можеха да утрепат някого.

        Коментар


        • ....и като спре подгряването на гумите такива ситуации ще има доволно.
          O888 749-O86
          C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
          NC 750

          Коментар


          • Такива състезания се помнят и ще ни го споменават коментаторите много години напред

            Коментар


            • piron45
              piron45 коментира
              Редактиране на коментар
              Следя формулата от доста години, но три старта в едно състезание не съм виждал, та как няма да се помни.

          • Еййй, най-накрая някой различен от Верстапен и Перес на първа позиция
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От мноооого време не бях виждал в моторните спортове за първо място двама да дадат еднакво време - 1:40:445. Кеф ми е за Ферари, дано по традиция от последните сезони не заличат кефа от квалификацията със съсипване на състезанието.

              Коментар


              • Чеко май показва среден пръст на отбора в момента
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • А пъпчивия какво се дърви на Ръсел, той кара по същия начин???

                  Коментар


                  • https://dsport.bg/honda-nama-da-napu...in~119559.html
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • disko04
                      disko04 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Казали са че нямат нищо против Алонсо.

                  • Е, нема такъв Урод като болида на Мерцедес!
                    Тава е, се едно вук го е изсрал на кръстопът еи ветАр е дувал и от четерете посоки.
                    Тава ако на Барселона не покаже поне 2-3 десети приближаване до биковете, по-добре да зарязват всичко и да правят дабълю 15.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • Има ли от тук списващите някой повече от фен? Или всичко е на футболен принцип?
                      Питам, защото аз съм много дълбоко навътре в техническата част.
                      Би ми било интересно да споделям с някого.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • Shider
                        Shider коментира
                        Редактиране на коментар
                        Те очакванията ясни, въпреки грозотията - винаги за по-добре. Интереното е ефекта какъв е. Щото на края в мокрото си бяха бързи - определено по-бързи от Ферари. Язък за Ръсел, че си прецака почти сигурен подиум...

                      • TigerHunter
                        TigerHunter коментира
                        Редактиране на коментар
                        Пирон, те и сега имат ресурс, но има бюджетно ограничение. Това значи, че не могат да си позволят да конструират напълно ново шаси, както правеха.

                      • piron45
                        piron45 коментира
                        Редактиране на коментар
                        То хубаво де, но това ограничение мажи за всички, как другите успяха да се подобрят колите, особено редбулите, пък мерцедесите не можаха. ще рече че не са кадърни.

                    • По "дюшемето" според признанията пред ФИА са пипали само външните краища.
                      Според мен, подът им не е претърпял кой знае какви промени.
                      Явно ламинарния поток към дифузьора не е правилното решение според Нюи.
                      Според мен Нюи създава вортекс генератори, които да "отмиват" прилежащия слой, който би задържал до опрелелена степен потока към дифузьора.
                      Освен това, извежда излишно загребания въздух доста по-назад,

                      В "гърлото" на вентури тунела, който е и най-ниската част, скоростта на въздушния поток е много висока и съответно прилепващия поток е много тънък, Но след него с увеличаването на обема, скоростта на потока намалява, Съответно се увеличава дебелината на прилепващия слой, което пък от своя страна, намалява ефективността на самия дифузьор.
                      Последно редактирано от TigerHunter; 29-05-23, 22:18.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • Ще трябва да свалям и снимки, за да се визуализира това, за което говоря.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • Саше, тия отскочиха здраво. Некакъв як 96 набараха...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • TigerHunter
                            TigerHunter коментира
                            Редактиране на коментар
                            Не се знае още. Ще трябват още поне 2-3 състезания, за да се разбере.

                          • edoors
                            edoors коментира
                            Редактиране на коментар
                            Дано поне стане по-интерсно

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X