Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Колкото и да ми е неприятно, трябва да отбележа, че този път Мерседес убиха вожда с изненадващия бокс на Хамстера. Естествено, нямаше как Макс по джанти да го удържи след това.
    Можеха да го вкарат следващата обиколка и състезанието беше негово,но стратегията им издиша това състезание,жалко!
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: Формула 1

      Цел свет разбра какво ще стане след бокса на Хам, включително и аз! Само Макс и бикове го проспаха. Нищо де, добре че смениха накрая, щото можеше и да не завърши.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Формула 1

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Колкото и да ми е неприятно, трябва да отбележа, че този път Мерседес убиха вожда с изненадващия бокс на Хамстера. Естествено, нямаше как Макс по джанти да го удържи след това.
        МанИ го Хамстера , може си го човека . Не забелязах моя набор Кубица къде завърши ?
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Формула 1

          Финалист! Къде да завърши?!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Формула 1

            Победата беше на Джеймс Воулс. С право го качиха на награждаването. На Хам едно от малкото неща които не му харесвам, е че се обезсърчава на моменти.
            Браво и на Макс! Май ще се научи да се състезава чисто все пак. Или е просто поради респект към Хамилтън. Не знам, но и двамата караха супер днеска. Фактът, че и Нандо ги похвали, е показателен.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Формула 1

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              .... На Хам едно от малкото неща които не му харесвам, е че се обезсърчава на моменти....
              Ти как разбра, че се обезсърчава : от разговорите с бокса ( "немам повече пауър , човече!") или от коментарите на нашите бърборковци в студиото ( които бех принуден по стечение на обстоятелствата да изтърпя цяло състезание) ?
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: Формула 1

                Когато му сложиха медиумите, Боно каза, че към края на състезанието гумите на Макс ще се предадат. Хам каза, ееее, ама и моите. Попита дали са уверени в стратегията. Макс от своя страна каза, че си е разсипал гумите след пита на Хамилтън в опит да поддържа една секунда.
                Никога, ама никога не гледам БГ предаванията, точно заради коментаторите. Ловя си стрийм на английското скайспортс ф1.
                Предпочитам да слушам Брандъл, Крофт, Дейвидсън,Чандук и все бивши пилоти. Има и директни връзки с шефовете на отборите без видео. Абе, въобще.
                Попитаха Брандъл, дали помага, когато започне да вижда колата, която догонва? Каза, оооооо, ще се мотивира още повече. И така беше.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Когато му сложиха медиумите, Боно каза, че към края на състезанието гумите на Макс ще се предадат. Хам каза, ееее, ама и моите. Попита дали са уверени в стратегията. Макс от своя страна каза, че си е разсипал гумите след пита на Хамилтън в опит да поддържа една секунда.....
                  Това дето пита дали са уверени/сигурни в стратегията го чух и аз , ама не го приемам за малодушие или обезсърчаване. Съвсем резонен въпрос , при все че същевременно требе да мисли толкова бързо , колкото и кара.

                  Що се отнася до мърморковците - гледах я на чиния , на която нямах RTL , та се наложи да изтърпя "Момчил Манчев Чао Чао and къмпани " цяло състезание .
                  Молба за една услуга : линк към sky може ли ( ако не тук - на лична евентуално) , аз нет имам навсякъде .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    ...Молба за една услуга : линк към sky може ли ( ако не тук - на лична евентуално) , аз нет имам навсякъде .
                    За да няма линкове, търсиш AcePlayer (базиран е на VLC player).
                    A линк за stream-a от acestreamsearch.com/en/ в тъсачката пишеш F1 и ще ти излязат няколко.
                    Обикновено този от morningstreams е на SkyF1 и работи без засечки.
                    Най-хубавото е, че AcePlayer-а вече го има и за андроид.
                    Успех
                    "Bis dat qui cito dat"

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Става и с нарочни плеъри, но аз съм си мързелив и нямам време да се занимавам. А и все пристигам в последните минути преди старта.

                      https://www.streamgaroo.com/television/united-kingdom/sky-sports-formula1-stream

                      Това най-не ми засича. Иначе стриймове колкото щеш.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Нарочно дадох този вариант, защото няма pop-up реклами, а качеството е меко казано добрo.
                        За финал през Chromecast отива директно на телевизора - т'ва е най-големия кеф.

                        п.п. веднъж разиграно става като навик и не е проблемно.
                        "Bis dat qui cito dat"

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Моят човек не се ограничава само с познатите дисциплини! А дано....

                          https://clubs1.bg/news/alonso-zapoch...ovka-za-dakar/
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Сега ще си вземете ли назад изречените думи? Аз единствен го защитавах!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Сега ще си вземете ли назад изречените думи? Аз единствен го защитавах!
                              За Алонсо ли говориш? Не си единствен.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Надявам се, още на първия Дакар да се представи добре. Просто се справя с всякакви машини!
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X