Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    За много години! Пожелавам на всички здраве и сезон с поне 3ма претенденти за титлата до последното състезание, дори ако може от различни отбори

    Гената е постнал новината за Ботас. Тази сутрин видях и такава, че Верлайн е постигнал договорка със Заубер.

    Ако и двете новини са верни може да се заключи, че Ботас 100% е в Мерц.

    Интересното е кой ще вземат в Мейнър. Според Club S1 претендентите са Харианто, Наср и Гутиерез. Те са и най-логични, предвид, че са единствените, които имат съвсем пресен опит във Ф1.

    Коментар


    • От: Формула 1

      "Мерцедес представиха официално новия си пилот пред работниците във фабриката в Бракли - това е Валтери Ботас..." и... край!

      П.п.: Дали Ботас ще бие циглето в първия сезон...?

      Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

      Коментар


      • От: Формула 1

        Нема шанс.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Формула 1

          И аз так мисля, ама нали трЕбе да има драма преди сезона...
          Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

          Коментар


          • От: Формула 1

            Абе, очертава се още един четирикратен шампион.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Формула 1

              Е, тук са Валтари, Фетко, Макс... не се знае кой на кого ще му влезе "остро в първи завой"... Не е само Хам агресивния в днешно време...
              Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

              Коментар


              • От: Формула 1

                Вчера имах рожден ден, по едно време влизам в тубата и гледам на живо от профила на Мерцедес церемонията по представянето на Валтери. Хубав подарък

                Валтери е много симпатичен и кротък пич, напомня ми на Мика. Честно казано до момента не е имало случай да съм изумен как кара, но се надявам със силна кола да се отпуши и доразвие.

                Едва ли в първия сезон ще даде кой знае какъв отпор на тъмнозеления, но както видяхме той сам може да си се бие, просто е нужно постоянство на отсрещния, а Ботас е точно такъв.

                Надявам се с финансовите постъпления, а евентуално и Пади Лоу Уилямсите да живнат малко и догодина да се намесят в битката за титлата. Тая година с Маса и Строл явно ще им я пишем оздравителна

                След като минаха големите трансферни драми за тая година се чудя какво да очакваме следващата. Тогава изтичат договорите на Алонсо, Фетел, ако не се лъжа и на тъмния. Въпреки че в даден момент се говореше за това, не мисля, че Хамилтън ще се върне в Макларън. Защо да не отиде във Ферари, а пък Фетко в Мерц.

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                  Защо да не отиде във Ферари, а пък Фетко в Мерц.
                  Ей, Мефистофел... ЧРД на патерици
                  И Хам и Алонсо в един отбор!!! Няма вече как да стане... От времената на Прост и Сена тоя филм няма добър край...
                  А с Рос Браун кво става, нещо не се чува напоследък...
                  Последно редактирано от ivied; 17-01-17, 16:52.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                    Ей, Мефистофел... ЧРД на патерици
                    И Хам и Алонсо в един отбор!!! Няма вече как да стане... От времената на Прост и Сена тоя филм няма добър край...
                    А с Рос Браун кво става, нещо не се чува напоследък...
                    Преди време доколкото си спомням,каза че Фетел за нищо не би отишъл в Ферари.Ще видим,бъдещето е пълно с изненади.Ако греша,извинявам се.

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Някъде подхвърлиха идеята че Браун щял да купува Мейнър и да го прави като БАР, ма аз се съмнявам.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                        Ей, Мефистофел... ЧРД на патерици
                        И Хам и Алонсо в един отбор!!! Няма вече как да стане... От времената на Прост и Сена тоя филм няма добър край...
                        А с Рос Браун кво става, нещо не се чува напоследък...
                        Хаха, мерси

                        Не, нямам предвид да се съберат в един отбор. По-скоро Алонсо да отиде някъде другаде. Къде - не знам. Защо не да се върне в Рено? Палмър е с договор за 1 година. Хълк е много готин пич и добър пилот, но според мен няма капацитет за шампион или да дърпа отбора напред. Защото тази година колкото и да обичам и вярвам в Макларън победи няма да има най-вероятно. Той Нандо ако няма титли 3 години и си тръгва Което всъщност ме кара да му съчувствам, защото макар да е изключителен гъз, съизмерим с Тъмния и Шуми (то не е хубаво да се говори така, ама...) също така е изключителен пилот...отново като Тъмния и Шуми А хора, които са много по-малко пилоти, като например Фетко, натрупаха рекорди. Не, че Шуми си заслужи титлите де...той половината ги взе на круиз контрол, но все пак си беше пилот отвсякъде, за разлика от четирикратния мрънкач.

                        Иначе Браун да вземе Мейнър звучи много интересно. Ама да вземеш фалирал отбор 2 месеца преди началото на сезона сигурно е филм на ужасите. Той го е играл веднъж и макар изхода да беше записан в историята, но не вярвам да е било лесно. А и чудеса не стават всеки път... Та аз по-скоро мисля, че не би се хванал на хорото, поне не и като собственик. Като мениджър с неограничена власт и някой голям консорциум за финансиране....защо не...?

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          абе, я новите собственици да въведат и зимни стартове (от следващия сезон, че много дълга тая зимна пауза...)
                          със гуми за сняг и/или с вериги дори...
                          напр. в Китцбюел знаят как:



                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Бърни е аут! Според мен е правилен ход.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              http://clubs1.bg/news/manor-ne-namer...ostta-si-40829

                              С един по малко.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Е па нали тия, дето изгониха Барни, требва да променят финансовите въпроси?
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X