Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
    ....До последната секунда състезание и ку***ски номерца...
    ... дори и това беше част от театъра .

    Аз не случайно си направих прогнозата още преди няколко кръга , като гръмнА мотора на Хамилтън .
    Та лично за мен би трябвало да е безинтересно , ама ей на ! Гледаме

    Ама ние гледахме и кога Фетел 4 години би и беше ясно че няма кой друг , та сега ли .
    Може би щот сме върли фенове .

    ...иначе : честито му на момчето ! Да се радва , че ще му е това .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Формула 1

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      ... Да се радва , че ще му е това .
      Имам опасения, че ще излезеш прав, не си е той типичният шампион. Но от друга страна, при по-малко психическо натоварване догодина, мооже и да се отпуши. Талант има.

      Коментар


      • От: Формула 1

        Честито на Нико! 1-та и 5-та титла са най-трудни
        Догодина ще е по-различно! И да се надяваме де...

        Коментар


        • От: Формула 1

          Кеф!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Формула 1

            Хамилтън солидно е изнервил шевовете, няма да му е лесно.

            http://clubs1.bg/news/v-l-h--40293

            Фетел нямаше причина да прецака Розберг, първо защото е германец и второ защото Хамилтън щеше да се изравни по титли с него.

            http://clubs1.bg/news/o-f-40291

            Най ми е чудно че Редбулите не настигнаха Мерцедесите при това бавно темпо на Хамилтън. Като чели им дръпнаха ръчната от бокса. Абе изобщо много интереси.
            Последно редактирано от disko04; 27-11-16, 22:56.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • От: Формула 1

              Честито на Нико! Грешно е да се омаловажава титлата му. Направи точно каквото трябваше, за да я спечели. Да не забрвяме, че първата титла на Хамилтън е спечелена от пета позиция в последната обиколка на Интерлагос...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Формула 1

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                .... Да не забрвяме, че първата титла на Хамилтън е спечелена от пета позиция в последната обиколка на Интерлагос...
                Е тогава като си почнал с припомнянето , я припомни какво стана на Интерлагос предната година. Или да го припомня аз ?

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                ...Хамилтън солидно е изнервил шевовете, няма да му е лесно.... .
                Театро ,бате, театро .

                Казвал съм го и друг път : много пари са замесени в тоя спорт .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                  Е тогава като си почнал с припомнянето , я припомни какво стана на Интерлагос предната година. Или да го припомня аз ?
                  .
                  Сигурно говориш за пречкането на Люис пред Кими в квалификацията... А и не знам оная титла да не се брои...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Сигурно говориш за пречкането на Люис пред Кими в квалификацията... А и не знам оная титла да не се брои...
                    Aко говорим за 2007-ма, по-скоро става въпрос за контестацията на Макларън срещу Уилямс и Заубер.
                    Последно редактирано от javoresku; 28-11-16, 12:20.
                    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                    Walter Rohrl
                    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Сигурно говориш за пречкането на Люис пред Кими в квалификацията.....
                      Цъ ! Говоря за предната година , пак на Интерлагос , по време на състезанието когато Люис тръгвА- спирА , тръгвА-спирА ( уж му се повредИла скоростната кутия , пък се оправила от само себеси ) ... и Кими станА шампион .Май с 1 точка преднина , колкото му требваше?

                      Същата година , в която Хамилтън влезе в Макларън и а-ха ! .. новобранеца му с новобранец ...да направи двукратния Алонсо на 5 ст`инки! .... и тоя последния от злоба и ревност се показа като дребен предател и раздуха шпионския скандал . От тогава Нандо ми падна в очите , ама това е друга тема .
                      Имам предвид , че тогава във връзка с тези разправии Федерацията на Бърни ( сръбкинята май още не го беше ошушкала) постави въпроса към Макларън ребром : или оставяте Кими да вземе титлата , или изФърчате от Формулата ....

                      ... е те тогава последваха цирковете на Интерлагос Затова и Кими не се усмихнА на почетната стълбица , а не щото му викат "Ледения" .
                      Последно редактирано от Vlado_Ts; 28-11-16, 14:26.
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Спешно! Спешно! Спешно!

                        Един мой приятел има два билета за Формула 1 за последното състезание за сезона - Гран при на Абу Даби, на пистата Яс Марин
                        26-ти - 28ноември. Те са за места в един от боксовете и включват полетите, местата, както и настаняване в 6 звезден хотел.

                        Той не е осъзнал, когато ги е купил, че това е денят на сватбата му.

                        Ако сте заинтересовани и искате да отидете вместо него, сватбата ще е в Църквата Света Петка, в София, от 14:15 часа, на 27-ми ноември.
                        Тя се казва Ирен ще бъде тази, в бялата рокля

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Приятели, сезона свърши. Шампионът е Нико, и то заслужено. Надявам се в следващия сезон доминацията на Мерцовете да не е като в този и да видим наистина оспорван шампионат. Американците са дОбри в зрелищата и смятам, че следващия сезон ще се кефим и страдаме за любимците си повече, т.е. ще има истинска борба между няколко отбора. Дано да има изненади от така наречените "по-малки отбори", аре наслука!
                          Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            А дано, ама надали!

                            Отново говорят парите и всичко "жълто" около състезанието и маневрите на арапина, вероятно е манипулация. Чакам сведения от много вътрешен човек и ще видим какво ще излезе.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              А дано, ама надали!

                              Отново говорят парите и всичко "жълто" около състезанието и маневрите на арапина, вероятно е манипулация. Чакам сведения от много вътрешен човек и ще видим какво ще излезе.
                              Абе ше си признаеш ти .
                              Я кажи ( като станА въпрос за вътрешни ора ) покрай пътеписа - с Бърни приказвАхте ли си ?
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                с Бърни приказвАхте ли си ?
                                Не! Беше на състезание с тротинетки. И там разкара няколко тинейджъри и спечели от реклама още няколко милиона. 2017 щял да направи световно.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X