До: Бар "Наздраве"
пак наздраве тук поне не се ядосвам
пак наздраве тук поне не се ядосвам








Сега банни някоя бира,па не ме мисли



Какви неграмотници и румънци.Нещо пак съм пропуснал
Я ме просветлете в кои теми се карате,да погледам сеир
Тук са 147 потребители онлайн. 0 потребители и 147 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар