От: Бар "Наздраве"
Наздраве и от ТигАрО!
Наздраве и от ТигАрО!
Айде бре, Колето нема ли да се върне, преди да затвориме темата? Опусте баро! И дебелия плешив, и дебелия храсив, сите ги нема! УжасТ! После нема да знаят къде се е преместил бара, да оставим бележка на вратата освен?
Тук са 22 потребители онлайн. 0 потребители и 22 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар