От: Бар "Наздраве"
а така ..браво ..... а мезе?
Наздраве
а така ..браво ..... а мезе?
Наздраве



!
Наздраве, с ракиика, снежанка, и пушени гърдички че днес не успях да сготвя.....а снощните спагети май овчарките ще ги отценят подобаващо.

Тук са 146 потребители онлайн. 0 потребители и 146 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар