От: Бар "Наздраве"
То само поздрави за храсивите тука , ми ний грознити ко ши прайми бре адашче
Аре наздрае
То само поздрави за храсивите тука , ми ний грознити ко ши прайми бре адашче
Аре наздрае
Тук са 47 потребители онлайн. 0 потребители и 47 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар