Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Я бре. Отдавна не съм ви наглеждал.
    То с мене се случват разни работи, ама гледам вие сте си същите. Което е успокоително.

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
      ти откогиш почна да мисуиш бре
      Само се правя бе...
      Че така изглеждам по-умен

      Наздраве ви.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        По нашите земи се е ляла ракия и вино.Ха наздраве с червено домашно.
        Сербез си вече,а?
        И ги лееш!!!
        Наздраве със същото.
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Я бре. Отдавна не съм ви наглеждал.
          То с мене се случват разни работи, ама гледам вие сте си същите. Което е успокоително.
          Ние сме си същите , само ни тормози едно нЯщо .Как да открием синтеза : Морска вода -> Водкен , ама се надеваме да ни светнеш де ,нали си добра душа .
          Наздраве и Лека аз бегам да легам
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Сега да взема думата, та да ви обясня компетентно
            Домашно/а при мене нема! Появи ли се от някъде-изпарява се, сякаш не го имало/а.
            На бира (аман от ментета) съм и с нея ви казвам:
            Наздраве!
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Наздраве.
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                Морска вода -> Водкен
                Ти поне само водка искаш, а Кольо иска ракия от морска вода.

                И - о, чудо, не става.
                И водка не става.

                Ей го поредната тема за бълбукаторите, юнакът беше променил изотопния състав на водата, а оттам до водката има само една крачка. За ракия не знам, защото темата все едно приключи с лют бъзик и червена боя.

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Ами да поканим юнака. Може пък да се подкваси. Ебаси! Цело море вино и ракия...
                  По тоя случай наздраве!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Водка пийвам ако няма друго. Иначе имам водка със златни люспи в нея, ама я пазя, за кога ли, май за Второто пришествие.
                    Турците сами провалят битката при Виена с надменността си и лошото отношение към съюзниците си. Което не остава ненаказано. В случая късметът е с най-големи заслуги за победата на християнските войски начело със Собиески.
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      За късмета!!!
                      Наздраве!
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Наздраве, Гришка!

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Наздраве, Гришка!
                          Ти си...не човек...на това соло е заченат Преслав! Само, че варианта, в който го пазя е с мой аранжимент.
                          Наздраве, приятелю!
                          Очаквам лятото
                          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            Ти си...не човек...на това соло е заченат Преслав! Само, че варианта, в който го пазя е с мой аранжимент.
                            Наздраве, приятелю!
                            Очаквам лятото
                            Това е любимото ми соло, а този, който го свири се казва Гавин некой си и за мен го свири дори по-добре от Dave Gilmore. Същият Гавин има няколко вариации на това изпълнение, като това в клипа е най-доброто. Освен това е правил кавъри на много известни китаристи и по моето скромно мнение е по-добър от много от тях. В инфото под клипа има инфо за сайта, в който са работите му:
                            http://www.yourguitarplace.com/sites...te.php?user=53
                            Човекът просто е много добър. Часове наред съм слушал това изпълнение от него и от Гилмор, и неговото ме кефи доста повече.
                            Наздраве!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Като дете ми беше хоби озвучаването, по-късно професия, сега стоя далеч.
                              Това (от теб разбирам името на автора, не съм се интересувал) ми попадна случайно на един фестивал на аматьорския театър в Рига от едни финландци.
                              Всичко има история и ние сме част от нея...кажи твоята!
                              Наздраве
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                                Като дете ми беше хоби озвучаването, по-късно професия, сега стоя далеч.
                                Това (от теб разбирам името на автора, не съм се интересувал) ми попадна случайно на един фестивал на аматьорския театър в Рига от едни финландци.
                                Всичко има история и ние сме част от нея...кажи твоята!
                                Наздраве
                                А, то моята каква история е, просто ми попадна във Фейсбук и като го чух ми прихлопа сърцето и тръгнах да го откривам, а той добре че си постнал линка към форума човека. Там го намерих в аудио вариант, но иска регистрация. Дообре, регнах се, но вече втора седмица никой не ми активира регистрацията и се изяждам от яд, че не мога да го дръпна с високо качество. Иначе го изтеглих от ютюба с конверсия ама качеството е по-ниско. И съм нещастен.
                                Наздраве!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X