От: Бар "Наздраве"
Пфу, немА сделка!
Все пак-Наздраве!
Пфу, немА сделка!
Все пак-Наздраве!


/,ама такава не си спомням
?.Наздраве с българска водка


Наздраве!
Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар