От: Бар "Наздраве"
Айде аз ще цокна една биричка. Наздраве!
Па за сбирката Гришата нали знае от къде се минава?
Айде аз ще цокна една биричка. Наздраве!

Па за сбирката Гришата нали знае от къде се минава?

.Наздраве за витараджиите


Тук са 200 потребители онлайн. 0 потребители и 200 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар