От: Бар "Наздраве"
Ето. Наздраве!
Ето. Наздраве!
Ще е по-весело 



Ще е по-весело 


... Не са много, ама като ги има в банката-човек диша по-леко някак си...Тук са 23 потребители онлайн. 0 потребители и 23 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар