От: Бар "Наздраве"
Аре, Тишо. Да се почваме. Наздраве.
Аре, Тишо. Да се почваме. Наздраве.



Ша ма 'звиняваш за вискито, ма се обърках с Фоур Роузис и Джим Бийм.
Наздраве на целокупното бар!
Тук са 54 потребители онлайн. 0 потребители и 54 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар