От: Бар "Наздраве"
Стига съм си наливал .Ще взема да легна да си помисля за кого да гласувам
Наздраве
Стига съм си наливал .Ще взема да легна да си помисля за кого да гласувам

Наздраве
...всички знаем,как е!...Парите назаем...Каузата обречена...Важното,е че сме щастливи! 
...Самоче,май вече правилният въпрос е :"Разбрахте ли вече,за кои да НЕ гласувате.....Избрах те ли си някой или ще научквате" ?!
...Нищо лично,повдигам тонуса! .....Пак Наздраве....Нали сме в Бара!

.

. Но вече с домати за мезе...Тук са 266 потребители онлайн. 0 потребители и 266 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар