От: Бар "Наздраве"
Абре Жоре и ти ли с рено, е нищо
, да ти е честито
Наздраве
Абре Жоре и ти ли с рено, е нищо
, да ти е честитоНаздраве
))
))
. Жоро чакам снимки, нали не е РС спорт а само спорт, че ако РС има да завиждам? Наздраве!
))
))
...
...
Тук са 84 потребители онлайн. 0 потребители и 84 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар