От: Бар "Наздраве"
Наздраве, група!
Пукнах от жега днеска в София. Добре са си Дедо Поп и Жоро с басейните!
Наздраве, група!
Пукнах от жега днеска в София. Добре са си Дедо Поп и Жоро с басейните!
Тук са 489 потребители онлайн. 0 потребители и 489 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар