От: Бар "Наздраве"
Я, Владо се появил. Вече бях сигурен, че си отказал алкохола. Наздраве.
Я, Владо се появил. Вече бях сигурен, че си отказал алкохола. Наздраве.
))
Наздраве!
И салатата си е мое производство .
Дет се вика : поминавам още . 


Наздраве!
Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар