От: Бар "Наздраве"
Бих почерпил, ама съм още на работа. Аре, друг път. Наздраве с кафенце.
Бих почерпил, ама съм още на работа. Аре, друг път. Наздраве с кафенце.

Тук са 53 потребители онлайн. 0 потребители и 53 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар