Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Жоре, пробвай бе. Разправят,ч е било хубаво, опитай, пък кажи как е. Би трябвало да е хубаво-който е пробвал не се е върнал обратно...

    Наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Жоре, пробвай бе. Разправят,ч е било хубаво, опитай, пък кажи как е. Би трябвало да е хубаво-който е пробвал не се е върнал обратно..
      Айде, нема нужда. Наздраве.
      А по-горният ми въпрос беше наистина сериозен.
      А, пак, наздраве.
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Щот си простак...


        Аре наздраве.
        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Жоре, пробвай бе. Разправят,ч е било хубаво, опитай, пък кажи как е. Би трябвало да е хубаво-който е пробвал не се е върнал обратно...

        Наздраве.
        После аз съм бил простак...Наздраве,Нерез!
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          За сериозния въпрос-има си един лаф-"Щастието не е в парите". Всичките тези благинки са израз на имането на пари, и както се вижда-въпреки, че ги имаш не могата да ти донесат щастие. Временно удоволствие-да, но после се чувства празнота в душата. Лечението е да имаш до теб човек с който да се чувстваш добре, да ви е интересно заедно, да се уважавате и разбирате, и най-вече да се обичате. С друга дума-да имаш любовта на любуим човек, и съответно ти да даваш такава за нея.
          Не съм писател, дано да си ме разбрал. От сърце ти желая да се отърсиш от чувството за самота. А как става-написах току-що. Но дали ще стане-зависи от теб.

          Наздраве Жорка.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
            После аз съм бил простак...Наздраве,Нерез!
            А не си ли? Да пиеш направо от бутилката е нецивилизовано. Чашите са измислени преди доста векове.

            А това дето го предлагам на Жоро си е чиста проба изтънченост-виж кои са най-видните представители на тази прослойка...

            За каква простащина може да става дума въобще.

            Наздраве сватко.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Жоро, на мен ми се е случвало и знам как ти е...
              Айде, наздраве!
              Когато имаш дупка в душата и сърцето си, даровете на светската суета са последното нещо, което ще я запълни...
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Щот си простак...

                Джаксане, това ако го донесеш на сливенското състезание ще те призная. Така от нета всеки може да набара картинката...

                Аре наздраве.
                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                А не си ли? Да пиеш направо от бутилката е нецивилизовано. Чашите са измислени преди доста векове.

                А това дето го предлагам на Жоро си е чиста проба изтънченост-виж кои са най-видните представители на тази прослойка...

                За каква простащина може да става дума въобще.

                Наздраве сватко.
                Пиенето от бутилката е жест на вишО съвършенство.Като целувка един вид....Ама какво разбираш ти от тези неща...А наздраве!
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                  Айде, нема нужда. Наздраве.
                  А по-горният ми въпрос беше наистина сериозен.
                  А, пак, наздраве.
                  То който си е шастлив - не кисне тука и не раздава ценни нерезки съвети........
                  Сменяй русо с черно и обратно и ще се оправиш - изпитана рецепта....
                  А наздраве по тоя случай.......
                  животът е магия !
                  X5 3.0d

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Жоро, на мен ми се е случвало и знам как ти е...
                    Айде, наздраве!
                    Когато имаш дупка в душата и сърцето си, даровете на светската суета са последното нещо, което ще я запълни...
                    Kво ти се е случвало бре, Саше? Да преплуваш реката ли? Наздраве!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Ако я бях преплувал, сигурно нямаше да се върна, както казва Кольо.
                      Не се връщали. Не'ам мерак и да пробвам, на правилния бряг си ми е добре.
                      Наздраве, ключаро!
                      наздраве на всички!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Саше, ако все пак някога решиш да преплуваш(насъбрал си кураж демек)-Обади се, за това сме приятелите...

                        Айде наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Нали. Апа викат от приятел и до три пъти не се броило...
                          Наздраве, Коле!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Е вие пък каквото взехте да го плашите, ще каже човек, че никога не сте чукали педал! Наздраве, пуритани!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              Е вие пък каквото взехте да го плашите, ще каже човек, че никога не сте чукали педал! Наздраве, пуритани!
                              Без да знам за какво говориш, се сещам, че тука веднъж некви тласъци се коментираха.... Наздраве!
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                                Е вие пък каквото взехте да го плашите, ще каже човек, че никога не сте чукали педал! Наздраве, пуритани!
                                Ъъъъ, аз таковата друго ги правя... После им тече кръв. Ама не от гъза, от други места.
                                Па ако педала е и мангал(често срещана комбинация между другото)-може даже да ме обвинят в садизъм...

                                Наздраве Тишо, от утре съм свободен, може да ти дойдем с отчето да пием по кафе или бира. Само да се върна от Емине-то.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X