От: Бар "Наздраве"
Къде паднА бе?
Аз се сещам къде, ама за протокола
...
Наздраве на всички.
Къде паднА бе?
Аз се сещам къде, ама за протокола

Наздраве на всички.


Тук са 241 потребители онлайн. 0 потребители и 241 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар