От: Бар "Наздраве"
Коле, обади се, вземи едно йагне, аз ще взема писалката и ще ги рисуваме от терасата...
Наздраве, дружина.
Коле, обади се, вземи едно йагне, аз ще взема писалката и ще ги рисуваме от терасата...
Наздраве, дружина.




/ НАЗДРАВЕЕЕЕЕ!!!!От мен, че си отивам в Якоруда, утреее.Пък нещо тамушният лаптоп сдаде багажа и нет няма...ШЪ ми е Мъчно, Да ЗнаИте, ше си ви кААм НАЗДРАВЕ, 'сека вечер....Шъ знаите..!
Тук са 249 потребители онлайн. 0 потребители и 249 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар