От: Бар "Наздраве"
Къде паднА бе?
Аз се сещам къде, ама за протокола
...
Наздраве на всички.
Къде паднА бе?
Аз се сещам къде, ама за протокола

Наздраве на всички.


Тук са 144 потребители онлайн. 0 потребители и 144 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар