От: Бар "Наздраве"
Наздраве, Ники, Коле, Марто, Гена, Миро и всичко живо все още, важното е да мърда!
Наздраве, Ники, Коле, Марто, Гена, Миро и всичко живо все още, важното е да мърда!
) мерси за готината компания. От младежките си години не бях посрещала утрото на масата. Птичките пееха, слънцето изгряваше, а мен не ми се лягаше още






Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар