От: Бар "Наздраве"
Mи метайте се на подвижната къща и идвайте бре ей го е Бальчик а у морето и октоподи има и сичко
Наздраве
Mи метайте се на подвижната къща и идвайте бре ей го е Бальчик а у морето и октоподи има и сичко

Наздраве

Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар