От: Бар "Наздраве"
Наздравеее!
Наздравеее!
Айде като привършиш, заповядай и у нас


И не ми дреме за попа и за благоверната Му
А мойто детенце пък утре навършва 19




Тук са 48 потребители онлайн. 0 потребители и 48 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар