От: Бар "Наздраве"
за Жорката и аз се притеснявам, ама му нямам мобила, че да го питам...туй дете невинно!
за Жорката и аз се притеснявам, ама му нямам мобила, че да го питам...туй дете невинно!



Тук са 82 потребители онлайн. 0 потребители и 82 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар