От: Бар "Наздраве"
А наздраве!И такова емотиконче тук не ни трябва!Защо да пием,като после ще повръщаме?
А наздраве!И такова емотиконче тук не ни трябва!Защо да пием,като после ще повръщаме?


Тук са 230 потребители онлайн. 0 потребители и 230 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар