От: Бар "Наздраве"
Наздраве, Саше пък дано се уцелиме на следващата сбирка.
Наздраве..

Наздраве, Саше пък дано се уцелиме на следващата сбирка.

Наздраве..
...А наздраве!
...А наздраве!

А наздраве!
А наздраве!

Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар