От: Бар "Наздраве"
Паладине ти де се изгуби бе?
ХА наздраве.
Да не си бил в Америка да празнуваш хелоуин

Паладине ти де се изгуби бе?
ХА наздраве.
Да не си бил в Америка да празнуваш хелоуин
Наздраве


.
Тук са 153 потребители онлайн. 0 потребители и 153 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар