От: Бар "Наздраве"
Наздравееее!!!
Наздравееее!!!



, само нет няма, ама в гората е така.
Коле,този път искам да си видя името в списъка
/не на Шиндлер,де/Наздраве
За компенсация от Балчик
Има да ви "глобявам"
...."Металика"...имам албум в колата"Gold"....Уникални
Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар