От: Бар "Наздраве"
Наздраве, бате!
К'во ги прайш тия дойчовци, та така ти лепят, бре!?
Медхени нЕма ли?
Наздраве, бате!
К'во ги прайш тия дойчовци, та така ти лепят, бре!?
Медхени нЕма ли?
/ако се отнася за мен де
Тук са 347 потребители онлайн. 0 потребители и 347 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар