От: Бар "Наздраве"
Айде и от мен наздраве
Айде и от мен наздраве

Наздраве.
Наистина е много полезен,но е гаден
...но пък е полезен

Наздраве
Наздраве.
Наздраве
Аз пък нарочно исках да е отделно,развалихте ми го
Тук са 48 потребители онлайн. 0 потребители и 48 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар