От: Бар "Наздраве"
Браво на Паладин.
И на Пламен разбира се.
Ники Кисимов нещо се изгуби...
Ама наздраве, вече съм на астика.
Браво на Паладин.
И на Пламен разбира се.
Ники Кисимов нещо се изгуби...
Ама наздраве, вече съм на астика.

)))))))))))))))))))







.А наздраве,Дедо!
Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар