Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    А така, играчи, телефонисти, пиячи..... ама една сервитьорка няма да ми донесе следващата бира...... Ники направи нещо де
    Наздраве младежи!
    Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
      А така, играчи, телефонисти, пиячи..... ама една сервитьорка няма да ми донесе следващата бира...... Ники направи нещо де
      Наздраве младежи!
      Деска, щом ще е една, пращам сервитьорА (ако искаш да е мома - ще е за следващата)...



      Наздраве.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        След джинчето и агрофитнеса, бирето влиза много леко
        Наздраве компания

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          На 3 ракии всички сме приятни и приятели Коле. Ти мен уважаваш ли ме ? Абе ние си лафим с Колето а тия в бара не мирясват. Дай водка дай бира; мастика;мента; айде лека-нощ от мен аз повече не мога.
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от nickbochev
            Деска, щом ще е една, пращам сервитьорА (ако искаш да е мома - ще е за следващата)...



            Наздраве.

            Ники може и мома да ми пратиш след около 20 мин. за следващата, че както необичам да оставям бира в хладилника.......
            Наздраве!
            Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              След джинчето и агрофитнеса, бирето влиза много леко
              Наздраве компания
              Наздраве, но погледни - какво открих тези дни.
              Какво ще кажеш за това "тематично" вино?



              Наздраве на всички фенове на Дейвид Ковърдейл и компания в бара.

              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                И ТигАрО се оттегля, че Тодорка го зове, а не е свикнАл да отказва.
                Днес и аз упражнявах агрофитнес, та...
                Лека и приятно продължение на оставашите!
                Наздраве!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Пак сте изписали 2 страници и к'во-чукча читател...чукча не пиЯтел!

                  Наздраве!
                  SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                  0878299791

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Франко Неро Кольо я бързо раздуй какво ще ти носи Мишока от французко
                    Май подготвяш повод за черпене а
                    Наздраве
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от TigerHunter
                      И ТигАрО се оттегля, че Тодорка го зове, а не е свикнАл да отказва.
                      Днес и аз упражнявах агрофитнес, та...
                      Лека и приятно продължение на оставашите!
                      Наздраве!
                      Щом жената е рекла бегай Лека и спокойна Сашко. Наздраве на осталите
                      Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
                        Ники може и мома да ми пратиш след около 20 мин. за следващата, че както необичам да оставям бира в хладилника.......
                        Наздраве!
                        Деска, за да не свършва така бързо пивото, заповядай една "чашка" - като за теб:

                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          МаУееее Ники аз след водкен бира не пия , обаче така предложени ги зимам и двете даже и Деската ши изпреваря
                          Наздраве
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                            МаУееее Ники аз след водкен бира не пия , обаче така предложени ги зимам и двете даже и Деската ши изпреваря
                            Наздраве
                            И трите, Дедо Попе ...
                            Ха, наздраве !

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER
                              МаУееее Ники аз след водкен бира не пия , обаче така предложени ги зимам и двете даже и Деската ши изпреваря
                              Наздраве
                              Ааааа, тази голямата си е за мен Цялата не я давам, ако искаш да я споделим може .... Айде Наздраве!
                              Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                                Че ти нали беше на 22? И аз си викам догодина ще станем набори. Наздаве!
                                Може да станем набори, ама трябва да вървиш назад за да ме стигнеш.
                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                На 3 ракии всички сме приятни и приятели Коле. Ти мен уважаваш ли ме ? Абе ние си лафим с Колето а тия в бара не мирясват. Дай водка дай бира; мастика;мента; айде лека-нощ от мен аз повече не мога.
                                Наздраве Сашо, приятно ми е да те видя тук. Посещавай ни по-често, няма да ти е скучно.
                                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                                Франко Неро Кольо я бързо раздуй какво ще ти носи Мишока от французко
                                Май подготвяш повод за черпене а
                                Наздраве
                                Ааа, все още е само приятна приказка по телефона. Ако стане-ще почерпя половин лимонада.

                                Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
                                Щом жената е рекла бегай Лека и спокойна Сашко. Наздраве на осталите
                                Тя Тодора май е жена на всички ни, щом по някое време всички си лягаме до нея...
                                Наздраве!
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 28 потребители онлайн. 0 потребители и 28 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X