От: Бар "Наздраве"
Коле,тва да не е ,,Бяла тишина'' бре?А наздраве!
Коле,тва да не е ,,Бяла тишина'' бре?А наздраве!

Нещо дървиш ли ми се
.Наздраве,малкото,познаваш ме...
Нещо дървиш ли ми се
.Наздраве,малкото,познаваш ме...Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар