От: Бар "Наздраве"
Наздраве на всички! Изпивам последната глътка и отлитам, че утре пак ще се ходи на работа.
Наздраве на всички! Изпивам последната глътка и отлитам, че утре пак ще се ходи на работа.

Тук са 63 потребители онлайн. 0 потребители и 63 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар