От: Бар "Наздраве"
Сипвам си четвъртата ракийка и казвам НАЗДРАВЕ-е-е-е.
Сипвам си четвъртата ракийка и казвам НАЗДРАВЕ-е-е-е.
Аз още съм на антибиотици, ама търся доброволец да пие и за мен
Наздраве на всички!
Аз още съм на антибиотици, ама търся доброволец да пие и за мен
Наздраве на всички!
Утре ще видим дали си пил за двама!
Малееее плашим се, както казваш ти...
Малееее плашим се, както казваш ти...
След малко ще минавам на Арианка
Тук са 236 потребители онлайн. 0 потребители и 236 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар