До: Бар "Наздраве"
Наздраве, банда
Има ли някой
Наздраве, банда
Има ли някой
Има ли някой 

Та ще си викаме наздраве телепатично 

При такова мезе изобще не се и замислям за шунЧица 

Има ли някой 

Сега една казарма му трябва и е готов за кръчмите 






Ай наздраве първо и последно за тази вечер . 















При такова мезе изобще не се и замислям за шунЧица 

Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар