До: Бар "Наздраве"
Наздраве на всички. Завиждам Ви,че може да си поркате от толкова рано.
Наздраве на всички. Завиждам Ви,че може да си поркате от толкова рано.






. Сигурен съм,че ще се случи някой ден.




Знаеш, че не мога да отказвам на рушвети...
Знаеш, че не мога да отказвам на рушвети...
Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар