До: Бар "Наздраве"
Лека и спокойна вечер от мен.
Отивам да положа морно черепче на възглавницата.
Лека и спокойна вечер от мен.
Отивам да положа морно черепче на възглавницата.
Последната вечер бяхме в битова стая на съседа. Помниш я, нали?



Тук са 301 потребители онлайн. 0 потребители и 301 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар