До: Бар "Наздраве"
Някой не се ли върна от кръчмата? Или донесоха ли вече някого?
Наздраве!
Някой не се ли върна от кръчмата? Или донесоха ли вече някого?
Наздраве!

Никой не може да избяга от съдбата си, така че ни остава само да се надяваме да са но по добро място, и да не ги забравяме...

Тук са 104 потребители онлайн. 0 потребители и 104 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар