До: Бар "Наздраве"
Последно повикване за сбирката.Аз тръгвам в 18.45 от Люлин.Ако някой иска да пътува с мен,да свирка.Наздраве!
Последно повикване за сбирката.Аз тръгвам в 18.45 от Люлин.Ако някой иска да пътува с мен,да свирка.Наздраве!

Тук са 106 потребители онлайн. 0 потребители и 106 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар