До: Бар "Наздраве"
Айдеее,почнА се
Наздраве бригада!
Айдеее,почнА се
Баща му я пекъл в Кнежъ
Па убава бре
оно лоша ракия има ли?
Баща му я пекъл в Кнежъ
Па убава бре
оно лоша ракия има ли?
Па убава бре
оно лоша ракия има ли?
С изключение на бутилката, която дадох на Юли и Ким - за почерпка по случай запознанството ни с тях - "на живо".

На 28 съм на работа. Наздраве

С изключение на бутилката, която дадох на Юли и Ким - за почерпка по случай запознанството ни с тях - "на живо". 









Тук са 49 потребители онлайн. 0 потребители и 49 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар