Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
    Сипни едно буренце, пардон, биренце и на мене...
    А, ся, наздраве!!!
    Едно буренце имали де да го сложишкакво да бъде биренцето....
    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
      Аз щи донеса ама да не земеш много да ме юркаш че ..........
      Хайде надраве
      Няма ма убава барманке,само да не си с токчета че.... ша стане аварията............. ша ми разлееш винцето,че нещо ми приседна кокалче

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
        Таа па,не стига чи та спасих,инак дося щеше да висиш с бутилката в сиси......
        Абе туй не съм аз ,туй сервитьоркатаако ще пииш пии ,аааааааа
        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от ДЕТЕЛИНА ТОДОРОВА Преглед на мнение
          Няма ма убава барманке,само да не си с токчета че.... ша стане аварията............. ша ми разлееш винцето,че нещо ми приседна кокалче
          Аз немоа да вървя на токчета ,щот кат местя кеговете с бира ,мноо са спъвам
          Наздраве ли чух някой да казва....или пак ми се причуват
          http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
            Аз немоа да вървя на токчета ,щот кат местя кеговете с бира ,мноо са спъвам
            Наздраве ли чух някой да казва....или пак ми се причуват
            Ша та побъркаме тази вечер от работа а наздраве,ееейййй мъжете да пускат и някой бакшиш на приятната барманка

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
              Едно буренце имали де да го сложишкакво да бъде биренцето....
              Бе аз има де да го сложа, ама ти мож' ли го донесе..
              Имааа, имаа... на второто обаче съм на принципа пълно за празно.... един вид, отливам, да се освободи капацитет...

              Важното е да не е стояло много при Сиситата, да не се е стоплило...

              Ма да подбера аз накрая девойките, дето са си сложили на аватарите снимки на коли....
              Сещам се за два варианта - или колите са по-хубави, или са гейове под прикритие...
              Н'здрае, момишета и момшета, хлъц!!!
              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                Бе аз има де да го сложа, ама ти мож' ли го донесе..
                Имааа, имаа... на второто обаче съм на принципа пълно за празно.... един вид, отливам, да се освободи капацитет...

                Важното е да не е стояло много при Сиситата, да не се е стоплило...

                Ма да подбера аз накрая девойките, дето са си сложили на аватарите снимки на коли....
                Сещам се за два варианта - или колите са по-хубави, или са гейове под прикритие...
                Н'здрае, момишета и момшета, хлъц!!!
                Абре колега виж ми профила там съм се залепила,да си ма гледат колкот щат,туй мойта червена мечта ама още немоа я гепам от мъжои на теб ли да обеснявам че оная булка дет държи бирата м/у с.....тата ,е сервитьорката,а пък за буренцето ще ти го дотъркалям до масата,няма та остая жаден
                Хайде наздраве че колко е часът.
                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                  Абре колега виж ми профила там съм се залепила,да си ма гледат колкот щат,туй мойта червена мечта ама още немоа я гепам от мъжои на теб ли да обеснявам че оная булка дет държи бирата м/у с.....тата ,е сервитьорката,а пък за буренцето ще ти го дотъркалям до масата,няма та остая жаден
                  Хайде наздраве че колко е часът.
                  Грешна тактика. Не е номерът да я гепиш от мъжО, а него да го гепиш дето си требе така, че сам да ти я дава, че и да я ремонтира после...
                  Харесах си едно буренце, дотъркаляй го че да се натъркаляме всичките....
                  Прикачени файлове
                  Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                    Харесах си едно буренце, дотъркаляй го че да се натъркаляме всичките....
                    Каква красота. Ако си имам такова, няма да ходя на работа две седмици
                    Наздраве. Мойта двулитровка нещо ми малее, ама утре съм на работа, та ще пропусна презареждането...
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                      Абе туй не съм аз ,туй сервитьоркатаако ще пииш пии ,аааааааа
                      Мааааа,на кой посягаш ти ма?!
                      нестига чи та спасих от артрит,ми ши и псуваш.....

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                        Грешна тактика. Не е номерът да я гепиш от мъжО, а него да го гепиш дето си требе така, че сам да ти я дава, че и да я ремонтира после...
                        Харесах си едно буренце, дотъркаляй го че да се натъркаляме всичките....
                        Абре на туй буренце ли му викаш,то си е цяло бурище ,сама немоа да го дотаркалям,трябва цяла армия от пиячи
                        Наздраве
                        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                          Мааааа,на кой посягаш ти ма?!
                          нестига чи та спасих от артрит,ми ши и псуваш.....
                          Е с теб на глава неможе да се излезе,ще се считам за спасенааз немоа да псувам бе ще ме баннат...
                          http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                            Абре на туй буренце ли му викаш,то си е цяло бурище ,сама немоа да го дотаркалям,трябва цяла армия от пиячи
                            Наздраве
                            С армия от пиячи, след малко интервенция от тяхна (наша ) страна, ще остане празно буренце, та ще можеш да го търкаляш
                            Където Бирата, Там и Аз...

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от ДЕТЕЛИНА ТОДОРОВА Преглед на мнение
                              Ша та побъркаме тази вечер от работа а наздраве,ееейййй мъжете да пускат и някой бакшиш на приятната барманка
                              Нестига че недават бакшиш,ами и пак гей ма напрайха,аман вече ,ше си сложа на аватара една кукла барби
                              Хайде наздраве
                              http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                                Е с теб на глава неможе да се излезе,ще се считам за спасенааз немоа да псувам бе ще ме баннат...
                                Него го е хванал птичият грип. Как искаш да спориш с лудо пиле
                                Където Бирата, Там и Аз...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X